اولین بازار روز محله ای شهرداری آمل افتتاح شد

1398/11/19


به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، اولین بازار روز محله ای صبح امروز با حضور معاون امور عمرانی استاندار مازندران ، فرماندارآمل، شهردار و مدیران دوایر شهرداری افتتاح شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، حمید هاشمی شهردار آمل گفت: این بازار با هدف ساماندهی بازار قدیم بلوار بنفشه و ارائه خدمت، فروش و توزیع اقلام خوراکی و مواد غذایی استاندارد به همت شورای اسلامی شهر و سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل احداث و گردآوری شد؛ تا با ارائه محصولات غذایی با کیفیت و قیمت مناسب نقش قابل توجهی در کمک به سبد خرید خانوارها ایفا کند.

هاشمی با اشاره به اینکه این اولین بازار محله ای شهرداری است و بزودی شاهد افتتاح بازارهای روز دیگر در سطح محلات  شهر خواهیم بود، افزود: این بازار روز در زمینی به مساحت 5000 متر مربع، در مدت 8 ماه احداث شد تا نیازمندی های شهروندان نظیر انواع میوه و تره بار، محصولات غذایی و پروتئینی را به شکلی متمرکز تامین نماید.

وی تعداد غرفه های این بازار روز را 122 غرفه برشمرد و گفت: به منظور احداث و تجهیز این مجموعه مبلغ  30 میلیارد ریال از سوی شهرداری هزینه شد.

گفتنی است ؛ اولین بازار روز محله ای شهرداری در خیابان امام رضا(ع)، میدان شمع، بلوار بنفشه جنب سازمان مشاغل و فراورده های کشاورزی شهرداری آمل واقع شده است.