کارگاه آموزش قوانین شورا و شهرداری در آمل برگزار شد

1397/11/09


کارگاه آموزش قوانین شورا و شهرداری با حضور شهرداران و شوراهای شهر های مازندران به میزبانی شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، رئیس شورای اسلامی شهر آمل در مراسم آغاز این کارگاه  که در سالن اجتماعات شهرداری آمل برگزار شد گفت : به نظر من می توان گفت شوراها مظلوم ترین قشر حکومتی یا اداری کشور هستند که قسمت اعظم آن به دلیل عدم اطلاعات خود شوراها است و اطلاعات کافی نسبت به قوانین شهرداری ندارند و گاها سبب ایجاد حاشیه هایی برای اعضای شورا نیز شده است .
محمد محمدی خواستا تداوم اینگونه جلسات شد و تصریح کرد : اگر این نوع فعالیت ها در جهت افزایش اطلاعات ما ادامه داشته باشد قطعا در پیشبرد و ارتقای شهر های استان مازندران اثرگذار خواهد بود .
محمدی با بیان اینکه چقدر خوب است که ما بیشتر با قوانین شورا و شهرداری برای اقدامات شهرمان آشنا شویم تا شهر زیبایی داشته باشیم ادامه داد : در سازمان های قضایی و دیگر سازمان ها شاهد هستیم که هرساله اعضای شورا برای برخی از مصوباتی که در آن هیچ قصد و غرضی وجود ندارد و برای پیشبرد کار همشهریان انجام می شود باید به چند جا پاسخگو باشند که چرا این مصوبه انجام شده است ؟ و به همین دلیل شوراها نیاز به حمایت بیشتری توسط استانداری دارند .
در ادامه این همایش آموزشی، کارشناسان اداره کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران آموزش های لازم در خصوص قوانین و مقررات شوراهای اسلامی شهر را به حاضرین ارائه دادند .