ششمین جلسه کمیته پیشگیری آسیب اجتماعی در شهرداری آمل

1397/07/09
ششمین جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی ظهر امرزو در دفتر شهردار آمل برگزار شد .
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، معاون خدمات شهری شهرداری آمل در این جلسه گفت: آسیب های اجتماعی قشر خاصی را تهدید نمی کند بلکه همه ی ما را فرا می گیرد و اگر اقدامی جدی و عملی صورت نگیرد تبعات آن دامن همه ی ما را خواهد گرفت.
علی علیزاده افزود: اقدامات خوبی در چند سال اخیر از سوی شهرداری و برخی  ادارات شهرستان در مناطق آسیب پذیر شهر نظیر امت آباد و رضوان 38 صورت گرفت که تا حدودی از مشکلات این مناطق کاسته شده است . بازگشایی بلوار ولایت در یک منطقه کمتر توسعه یافته شهری از سوی شهرداری توانست موجب ترقی و کاهش آسیب اجتماعی در این منطقه شود .
وی ادامه داد ، نیاز است ادارت مرتبط جدی تر به این موضوع ورود کنند تا دست در دست یکدیگر از آسیبهای اجتماعی تهدید کننده زندگی شهروندان پیشگیری کرده و خدمتی ماندگار به همشهریان ارائه کنند.
معاون خدمات شهری شهرداری آمل تاکید کرد :اقدام از سر رفع تکلیف نمی تواند در کاهش مشکلات اجتماعی یاری کننده باشد، بلکه نیاز است اقدامات عملی و تاثیر گذار انجام دهیم .
اسفندیاری رئیس اداره بهزیستی در این جلسه ضمن تشکر از اقدامات شهرداری در کاهش مشکلات مناطق آسیب پذیر شهری گفت: از مجموعه شهرداری آمل که در چند سال اخیر با اقدامات حمایتی ، عمرانی و خدماتی بویژه در مناطق آسیب پذیر شهر کمک حال ما بوده و هست تشکر و قدردانی ویژه دارم .
گفتنی است در این جلسه مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ، نماینده سپاه ناحیه آمل ، نماینده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نماینده اداره آموزش و پرورش ، نماینده نیروی انتظامی ، نماینده اداره ورزش و جوانان آمل و مسئول روابط شهرداری آمل  حضور داشتند.