بازدید سرپرست فرمانداری ویژه ، دادستان و شهردار آمل از پروژه بلوار ولایت شمالی

1393/02/21
سرپرست فرمانداری ویژه ، دادستان و شهردار آمل از پروژه در دست اجرای بلوار ولایت شمالی بازدید و از نزدیک در روند اجرای این پروژه قرار گرفتند .
به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ، سید جعفر رسولی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان آمل در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش ها و تعامل و همدلی شورای اسلامی شهر و شهردار آمل در طی سال‌های اخیر که اقدامات تاثیرگذاری در احداث رینگ های داخلی شهر آمل انجام داده اند گفت : بازگشایی این بلوار که بلوار طالب آملی را به بلوار شیخ فضل ا... نوری متصل می کند نقش بسیار مهمی در کاهش بار ترافیک مرکز شهر ایفا می کند .
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان آمل تصریح کرد : با توجه به اینکه این پروژه در منطقه محروم امت آباد واقع شده بازگشایی این پروژه باعث رونق اقتصادی این منطقه نیز خواهد شد .
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این بازدید گفت : با توجه به اینکه یکی از سیاست ها و اولویتهای کلی شهرداری ها ، کاهش ترافیک شهری و برون رفت از معضلات و مشکلات ترافیکی می باشد عملیات اجرائی بلوار ولایت شمالی بعنوان یکی از بزرگترین و مهمترین پروژه های شهرداری آمل در سالجاری کلید خورد که 40 پلاک از 160 پلاک مسکونی و تجاری مسیر بلوار ولایت شمالی با همت و پیگیری سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری مراحل قانونی تملک آنها قطعی گردید و در حال تخریب آنها هستیم .
وی افزود : شناسایی نیازهای واقعی شهروندان و اولویت بندی پروژه های عمرانی می تواند در ایجاد امید و نشاط به مردم نقش آفرین باشد .
شهردار آمل در پایان سخنانش با بیان اینکه عمران و آبادانی یک شهر در گرو همکاری و مشارکت شهروندان می باشد از شهروندان عزیزی که املاک آنها در مسیر تعریض بلوار مذکور واقع گردیده تقاضای همکاری نمود .
علی طالبی دادستان آمل در این بازدید گفت : شهر آمل دارای ظرفیت های فراوانی است که با اجرای پروژه های عظیم و مختلف ، سیمای شهر دگرگون می شود .
وی در ادامه پروژه بلوار ولایت را بسیار ارزشمند توصیف کرد و اظهار داشت : با احداث این بلوار بار ترافیک هسته مرکزی شهر کاسته می شود و خیابانی مناسب با چشم اندازی زیبا بوجود می آید که نقش چشمگیری در تسهیل حمل و نقل ایفا می کند .