نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با مردم در مسجد المهدی (عج)

1401/05/01

نشست و هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل،  معاونین شهردار و مدیران عامل سازمان های وابسته با مردم در مسجد المهدی (عج) واقع در بلوار شیخ فضل اله نوری، فجر 38 برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شهردار آمل، محمد محمدی در این نشست ضمن تبریک ولادت امام موسی کاظم (ع) گفت : یکی از اتفاقات خوب در میدان فجر انتقال بازار روز به خیابان پاسداران بوده که بعد از سالیان سال این معضل رفع شد .

مسئول کمیسیون طرح و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه حضور در بین مردم و آشنا شدن با مشکلات و درخواست های آنان علاوه بر مشاهده کمبودها و نواقص، موجب حفظ ارتباط مسئولین با مردم و مشارکت آنها برای خدمات رسانی بهتر می شود افزود : عدالت باید در مدیریت شهری رعایت شود و خدمات، امکانات و پروژه های شهری به صورت عادلانه در همه نقاط شهر توزیع شود .

وی تصریح کرد : بازکردن بریدگی روبروی پارک فجر در اختیار شورا و شهرداری نیست و نیاز به مصوبه شورای ترافیک شهرستان می باشد، حتی در جلسه شورای ترافیک به این موضوع اعتراض کردیم و در حال پیگیری این مورد هستیم .

علی داودی نیز در این نشست بیان داشت : بازنگری طرح تقاطع فجر توسط مشاور شهرداری در حال بررسی است تا به صورت علمی انجام شود .

شهردار آمل با بیان اینکه بودجه شهرداری محدود است و انتظار داریم شهروندان نیز در طرح های شهرداری مشارکت و همکاری داشته باشند افزود : طرح احداث خیابان 18 متری در این منطقه را بررسی خواهیم کرد تا میزان تملک پلاک های واقع در این مسیر مشخص شود و اگر مالکین در جهت تملک همکاری نمایند و مشکل مالکیت حل شود در سال آینده آن را اجرایی خواهیم کرد .

وی اذعان داشت : زمین کوچه شهید رزاقی دغدغه اعضای شورا و شهرداری برای احداث پارک و فضای سبز می باشد و در حال حاضر مشکل مالکیتی وجود دارد که در حال پیگیری و رفع مشکل هستیم و اگر سرمایه گذار هم وجود داشته باشد برای احداث سالن ورزشی آمادگی همکاری داریم .