• خروش شهروندان آملی در روز جهانی قدس (گزارش تصویری)


  ۱۳۹۶/۴/۲

  به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل، روز جهانی قدس امسال که با تغییر مسیر راهپیمایی در آمل همراه بود علیرغم بارش شدید باران با استقبال باشکوه شهروندان آملی برگزار شد.
  شهرداری آمل و سازمان های وابسته نیز بنا بر وظیفه خود  ایمنی ، حمل و نقل و ایجاد فضای تبلیغاتی را در برگزاری این راهپیمایی باشکوه عهده دار بود .
   ادامه خبر بازگشت
 • تلاش صادقانه شهردار و شورای اسلامی شهر موجب پیشرفت آمل شد


  ۱۳۹۶/۴/۱

  امام جمعه آمل در ضیافت افطاری شهرداری آمل عنوان کرد:
  تلاش صادقانه شهردار و شورای اسلامی شهر موجب پیشرفت آمل شد
  امام جمعه آمل گفت: خوشبختانه انتظاراتی که ما از روند توسعه و پیشرفت در سطح شهر داشتیم با تلاش صادقانه و قدم های محکم و استوار شورای اسلامی شهر و شهردار برآورده شده است
  به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل، مراسم سوگواری و ضیافت افطار به مناسبت هفتمین شب شهادت حضرت علی (ع) با حضور امام جمعه ، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل ، رئیس اداره اطلاعات ، معاونین شهردار ، مدیران مناطق 2 گانه شهرداری، مدیران عامل سازمان های وابسته، مسئولین دوایر، پرسنل شورای اسلامی شهر، شهرداری و سازمان های وابسته در مسجد علامه حسن زاده آملی برگزار شد .
  حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه شهرستان آمل در این مراسم ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان خطاب به پرسنل مجموعه شهرداری اظهار داشت : همه ما که در این شهر زندگی می کنیم مدیون زحمات شما بزرگواران هستیم و این کارهای با ارزش و بزرگی که شما انجام می دهید رضایت خداوند متعال را به دنبال دارد.
  وی با بیان اینکه ما هیچ وقت برف و سیل سال گذشته را فراموش نمی کنیم افزود: خیلی از مشکلات طبیعی که دست به دست هم دادند و اختلالاتی در شهر ایجاد کردند با همت و فداکاری مجموعه بزرگ شهرداری به نحو احسن بر طرف شد.
  مرتضوی خاطر نشان کرد : همان طوری که خداوند می فرماید از انسان های خدوم و زحمت کش تشکر داشته باشید امروز به پاس قدردانی از زحمات شما عزیزان این مراسم ضیافت برگزار شد .
  امام جمعه شهرستان آمل با بیان اینکه خوشبختانه انتظاراتی که ما از روند توسعه و پیشرفت در سطح شهر داشتیم با تلاش صادقانه و قدم های محکم و استوار شورای اسلامی شهر و شهردار برآورده شده است ادامه داد : در این دوره چهارم انصافا شورا و شهردار با امکانات اندکی که داشتند خدمات بسیار قابل ملاحظه ای با همت پرسنل خدوم شهرداری و سازمان های وابسته انجام دادند و امیدوارم در دوره پنجم که 9 نفر از عزیزان که به عنوان بازوی توانمند شهردار و منتخب مردم هستند نیز با وحدت رویه کار کنند و تمام همّ و غم آنها خدمت به مردم باشد .
  وی بابیان اینکه اگر ما خدمت صادقانه شهردار و شورای اسلامی شهر را نادیده بگیریم خدا گیر خواهیم شد گفت: انتقاداتی همیشه برای تمام کسانی که در عرصه خدمت هستند وجود دارد اما این موجب نمی شود نقش اثرگذار خادمان مردم را فراموش کنیم.
  حجت الاسلام مرتضوی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اگر کردار، رفتار و عمل مان رضایت خدا باشد مطمئنا خدا به انسان عزت خواهد داد تصریح کرد : در 17 خرداد ماه سال جاری کشور عزیزمان مورد حمله تروریستی و توطئه تکفیری ها در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام (ره) قرار گرفت و عزیزان سپاه، نیروهای انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) توطئه های شوم آنان را نقش بر آب کردند.
  وی گفت: این پایان کار نبود و بعد از آن نیز در جنوب کشور، تهران و خیلی از شهرهای دیگر دستگاه های امنیتی در کمترین زمان تمام سرشاخه هایی که احتمال اقدام تروریستی می دادند را دستگیر کردند و یا به هلاکت رساندند.
  امام جمعه آمل اظهار کرد: اخیرا نیز 6 موشکی که توسط سپاه پاسداران به قلب داعش شلیک شد  دل ملت را شاد کرد و برای همه اثبات شد که ایران با کسی شوخی ندارد .
  وی درباره جایگاه آمل در سطح ملی تصریح کرد: از بعد معنویت و تاریخی هیچ شهری به آمل نمی رسد، شهر آمل انصافا در نگاه دینی با همه شهرهای ایران تفاوت داشته و یک قدمت تاریخی، ایمانی و قرآنی دارد.
  حجت الاسلام مرتضوی با اشاره به اینکه دو علامتین بزرگی داریم که عزت جهان اسلام هستند افزود: از بعد سیاسی و قضایی سران دو قوه کشور از آمل هستند و به همین خاطر است که مردم، شهر بزرگ آمل را می بینند و انتظارشان بالاست.
  وی با بیان اینکه مسئولین باید تلاش کنند تا توقعات مردم آمل با توجه به جایگاه و سابقه تاریخی ، علمی و فرهنگی آن برآورده شود خاطرنشان کرد: این توقعات از گذشته تاکنون وجود داشته و تحقق همه این خواسته ها غیر از سربلندی شهر و رضایت مردم رضایت خداوندی را که مهم تر از همه این موارد است به دنبال خواهد داشت.
  امام جمعه آمل نیز از خبرنگاران به عنوان موتورمحرکه مسئولان یاد کرد و گفت: هرچند برخی از رسانه ها و کانال ها در فضای مجازی متاسفانه حالت باج خواهی به خود گرفته اند اما تعداد آنها بسیار کم بوده و از سویی دیگر خبرنگاران ارزشمندی این شهر دارد که بسیار تاثیر گذار در روند خدمت به مردم هستند.
  اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم با بیان اینکه افتخار می کنیم پروردگار متعال توفیق خدمت به شهروندان محترم آملی را به ما ارزانی داشته است گفت : بنده به پاس قدردانی از زحمات پرسنل خدوم شهرداری دست تک تک این زحمت کشان بی منت را می بوسم .
  وی خطاب به حاضرین بیان کرد : در این دوره از شورا با مدیریت شهردار و دستان پرتوان مجموعه بزرگ شهرداری و سازمان های وابسته پروژه های عظیم، کارهای اساسی و زیربنایی خوبی انجام شده است .
  رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : شهرداری همواره مدافع حقوق پرسنل زحمت کش خود در بخش های مختلف بوده و در قبال حق و حقوق شما عزیزان کوتاهی نخواهد کرد زیرا  اعتقادمان بر این است شان و منزلت کارگران باید در همه عرصه‌ها حفظ و صیانت شود .
  وی تصریح کرد : منشور کار ما اقتدار و ارتقاء جایگاه شهرداری، احترام به حق و حقوق شهروندی، توسعه، عمران و آبادانی، رفاه شهروندان و خدمت صادقانه به مردم که به عنوان ولی نعمتان ما محسوب می شوند بوده و این از بهترین مواهب و نعمات الهی است که در طول دوران زندگی یک فرد نصیب او خواهد شد .
  تورنگ در بخشی دیگری از سخنانش با بیان اینکه امیدوارم در این ایام روح خود را جلا داده باشیم و در گفتار، کردار و رفتارمان از حضرت علی (ع) الگو بگیریم افزود : خدمت رسانی به مردم وظیفه ماست و همگی باید تلاش کنیم تصمیماتی که  برای عمران و آبادانی شهر گرفته می شود برای مردم و به نفع مردم باشد .
  وی در پایان گفت : از شهروندان عزیز می خواهم همواره در کنار خادمان خود در شورا و شهرداری به عنوان حامی انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را ابراز نمایند تا شهری زیبا و آباد داشته باشیم .   ادامه خبر بازگشت
 • پیام شهردار آمل به مناسبت روز جهانی قدس


  ۱۳۹۶/۴/۱

  پیام شهردار آمل به مناسبت روز جهانی قدس
  قدس عزیز که به اوامر معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی(ره) در دفاع از ملت مظلوم فلسطین به یک روز جهانی تبدیل شده امروز ساختار نظام سلطه بویژه رژیم غاصب صهیونیستی را به لرزه درآورده است. فلسطین که سرزمین و خاستگاه بسیاری از انبیاء و ادیان الهی است نشانه ای از صلح و دوستی را به همراه دارد که مستکبرین در رأس آن اسرائیل و آمریکا با اشغال آن بیش از شصت سال است که نماد آوارگی ملتی مسلمان را به خود گرفته است.حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم فلسطین اذهان سایر ملت ها را نیز بیدار کرد و آزادایخواهان هم صدا با ما فریاد آزادی قدس را سر می دهند.اینجانب ضمن گرامیداشت روز قدس از همه شهروندان شریف آملی خواستار حضور حماسی آنها در راهپیمایی روز قدس بوده تا در طعم شیرین آزادسازی فلسطین در آینده نزدیک سهیم باشیم.
  احمد امیر سلیمانی
  شهردار آمل  
   

   ادامه خبر بازگشت
 • پیام تسلیت شهردار آمل به مناسبت شهادت امیر المومنین حضرت علی (ع)


  ۱۳۹۶/۳/۲۵

  پیام تسلیت شهردار آمل به مناسبت شهادت امیر المومنین حضرت علی (ع)
  کوفه در شب های قدر یادآور دردی جانسوز برای شیعیانی است که فاتح خیبر را سال های خانه نشین دیده اند. طنین مظلومیت حضرت علی (ع) تا آنجا که تنها چاه محرم درد های او بعد فاطمه(س) بود سوگ همیشگی بر پیکره شیعه انداخته است . امام عدل و مساواتی که الگویی برای همه ادیان جهان است قرآن ناطقی بود که صفین قدر او را ندانست و جاهلان قرآن بر نیزه کردن را بر حقانیت ایشان ترجیح دادند. جهلی که شمشیر بر فرق مبارک علی (ع) فرود آورد نتوانست چیره بر ندای « فزت و رب الکعبه» شود . حقانیت و مظلومیت همای رحمت شیعیان دل هر انسان آزاده ای را عاشق خود نموده تا بر منافقان و معاندان اسلام این اصل را اثبات کند که علی (ع) فاتح جنگ های صدر اسلام پس از گذشت قرن ها امروز فاتح دل ها در سراسر جهان است.این جانب فرا رسیدن شهادت امیر المومنین حضرت علی (ع) را به همه انسان های آزاده و شیعیان جهان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال طلب پیرو واقعی بودن آن امام همام در شب های قدر دارم.   
  احمد امیر سلیمانی
  شهردار آمل

   ادامه خبر بازگشت
 • ارائه خدمات ویژه سازمان مدیریت پسماند در شب های قدر


  ۱۳۹۶/۳/۲۲

  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل از ارائه خدمات سازمان مدیریت پسماند در شب های قدر خبر داد.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل، محمد للهی با اشاره به فرارسیدن شب های قدر گفت: این سازمان همچون دیگر ایام سال از آغازین ساعات شب تا سحرگاه به صورت ویژه به نظافت و رفت و روب شهری می پردازد.
  وی افزود: در این راستا خدمات ویژه به مساجد مجری برنامه های شب های قدر صورت می گیرد تا چهره شهر مانند همیشه پاکیزه و سالم باشد.
  للهی ادامه داد: از همشهریانی که نسبت به توزیع و پخش نذری اقدام می کنند خواستاریم تا پس از صرف غذا، ظروف را در سطح خیابان و معابر رها نکنند.
  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل توصیه کرد: شهروندان حتی الامکان از ظروف گیاهی استفاده کنند زیرا ظروف پلاستیکی یکبار مصرف از عوامل منجر به بیماری سرطان بوده و نسبت به ظروف یکبار مصرف گیاهی زمان بیشتری برای تجزیه نیاز دارد.
  وی خاطرنشان کرد: امید است با اقدامات موثر سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در زمینه اجرای طرح تفکیک زباله خشک از تر از قبیل وجود 20 ایستگاه بازیافت جداسازی زباله خشک از تر و آموزش های چهره به چهره و توزیع بسته های آموزشی، شاهد همکاری و تعالی رشد فرهنگ شهروندی و رعایت بیشتر حفظ محیط زیست از جانب شهروندان عزیز آملی باشیم.

   ادامه خبر بازگشت
 • تقدیر مدیر کل امور شهری و شوراهای استان از شهرداری آمل در واحد آموزش


  ۱۳۹۶/۳/۲۱

  فرهاد عسکری مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران از تلاش های شهرداری آمل در واحد آموزش با اهدای لوحی تقدیر کرد.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل، در متن این لوح تقدیر آمده است:
  شهردار محترم آمل
  سلام علیکم
  احتراما بدینوسیله از همکاری ها و تلاش های بی وقفه شما و مجموعه همکاران واحد آموزش شهرداری در جهت رشد و تعالی فرهنگ آموزش و افزایش کارایی و توانمند سازی کارکنان شهرداری تقدیر می گردد.
  ضمن آرزوی سلامتی ، سربلندی و توفیق روز افزون برای شما ، لطفا دستور فرمایید به نحو شایسته از زحمات مسئولان و دست اندرکاران امر آموزش آن شهرداری تقدیر گردد.
  فرهاد عسکری
  مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری مازندران   

   ادامه خبر بازگشت
 • پیام شهردار آمل در محکومیت حادثه تروریستی 17 خرداد تهران


  ۱۳۹۶/۳/۱۸

  پیام شهردار آمل در محکومیت حادثه تروریستی 17 خرداد تهران
  انقلاب اسلامی ایران از زمان تحقق و اثبات خود در جهان طی 38 سال تهاجمات تروریستی بسیاری را در داخل کشور خود برای مقابله با استکبار و نفاق تحمل کرده  اما آنچه که اکنون برای همه کشورها مسجل شده عزت و ثبات سیاسی و امنیتی ایران سرافراز بوده است. در کمتر از یک دهه که نیروهای تروریستی تکفیری و داعش که امنیت منطقه خاورمیانه را مورد هدف قرار داده اند عزم ایران اسلامی بیش از سنوات گذشته برای برقراری امنیت در منطقه هویدا شد تا جائیکه نجات بخش مردمان کشورهای همسایه شده است .حال که داعش و امثال آن توان مقابله خود را از دست داده اند در اقدامی بزدلانه حرم امام خمینی (ره ) و مجلس شورای اسلامی را در 17 خرداد 1396 نشانه گرفته اند که در این حادثه عده ای از  هموطنان ایران عزیز شهید و مجروح شده اند.در مقابل این حرکت تروریستی باید ابراز کرد دنیا خوب می داند پهنه ی ایران اسلامی مهد دلیر مردانی است که در تاریخ سراسر شجاعت و ایثار خود هیچگاه ذره ای تهدید علیه دین و کیان و هموطن را بر نیافته و در این راه شهادت را فیض بزرگی می داند. امروز مردم و مسئولان بیش از هر زمان دیگر دست در دست هم و با وحدت و انسجام تحت ولایت رهبر معظم انقلاب در برابر هرگونه تعرض ، جانانه خواهند ایستاد و هر نقشه ی شوم را نقش بر آب خواهند کرد.اینجانب ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام( ره) شهادت هموطنان عزیز در این حادثه را به حضرت ولی عصر عج ، مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) خانواده محترم شهدا و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض نموده و برای مصدومان این حادثه سلامتی و شفای عاجل را از خداوند متعال خواستارم.
  احمد امیر سلیمانی
  شهردار آمل

   ادامه خبر بازگشت
 • پیام تسلیت شهردار آمل به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره)


  ۱۳۹۶/۳/۱۳

  پیام تسلیت شهردار آمل به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره)
  آیت العظمی سید روح الله موسوی خمینی (ره) مرد تاریخ ساز قرن بیستم؛ انسانی الهی که در کوران تفکرات ماتریالیستی حکومتی مردمی مبتنی بر دین مبین اسلام  را در ایران پس از سال ها تبعید بنیان نهاد در 14 خرداد 1368 شمسی آفتابی در اذهان شد که غروبش برای هیچ آزاده ای قابل باور نبود. بیان و کلام و حکم این ابر مرد جهان خود محک تشخیص حق از باطل بود . اسطوره ای که طاغوت را در هم نوردید و در مقابل استکبار ابرقدرتی شد که سلاحش ایمان به خدا و پشتیبانش مردمان مومن و موحد انقلابی ایران بود.راه امام بر آن طریق که جهاد و شهادت را اصل پیروزی اسلام ناب محمدی بر دنیای سراسر ظلم و ستم مستعمران غربی می دانست، نقش ولایت فقیه را در هدایت نهضتش جاودانه کرد تا امروز جمهوری اسلامی ایران با غرور حکومت مردم سالار دینی را به رخ جهانیان کشانده و با هدایت مقام معظم رهبری به آرمان های انقلاب اسلامی جامعه عمل بپوشاند. اینجانب سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) را به همه مردم ایران اسلامی به ویژه خانواده معظم شهدا، جانیازان و ایثارگران تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال توفیق خدمتگزاری در راه آرمان های انقلاب اسلامی را مسئلت می نمایم.
  احمد امیر سلیمانی
  شهردار آمل  
   

   ادامه خبر بازگشت
 • پیام تبریک شهردار آمل به دکتر علی لاریجانی


  ۱۳۹۶/۳/۱۱

  پیام تبریک شهردار آمل به دکتر علی لاریجانی برای انتخاب مجدد ایشان به سمت ریاست مجلس شورای اسلامی
  جناب آقای دکتر علی لاریجانی
  ریاست محترم مجلس شورای اسلامی
  قوه مقننه جمهوری اسلامی ایران که مرکز تصمیمات ارزشمندی برای پیشبرد اهداف ایران اسلامی بوده ناشی از تعهد انقلابی است که مقام معظم رهبری بر ضرورت آن در بین مسئولان این نظام مقدس یادآور می شوند. انتخاب جنابعالی به عنوان رئیس قوه مقننه طی دهه اخیر که نقش ارزنده ای در اتحاد قوا داشته است، این اعتماد را مجدداً برای وکلای ملت ایجاد کرد که تا برای سال 1396 نیز این افتخار نصیب مردم شریف آمل شود تا مردی از دیار پایتخت علویان؛ فرزند مرجع عالیقدر مرحوم آیت العظمی میرزا هاشم آملی بر کرسی ریاست قوه مقننه بنشیند.امید است در پناه الطاف الهی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) برکات خدمتگزاری جنابعالی به مردم ولایتمدار ایران مستدام باشد.
  احمد امیر سلیمانی
  شهردار آمل      

   ادامه خبر بازگشت
 • تقدیر از روابط عمومی های شورای اسلامی شهر ، شهرداری آمل و سازمان های وابسته


  ۱۳۹۶/۳/۱۰

  در نشستی با حضور رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار آمل از تلاش های روابط عمومی های شورای اسلامی شهر ، شهرداری و سازمان های وابسته تقدیر شد.
  به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ،اسداله تورنگ رئیس شورای اسلامی شهر آمل در این نشست اظهار کرد: روابط عمومی ها در سال های اخیر گزارشگر خوبی برای فعالیت های گسترده شهرداری و سازمان های وابسته بوده اند .
  وی افزود: رفع موانع ترافیکی، احداث گسترده پارک در محلات ، افزایش سرانه فضای سبز، بازگشایی های عظیم در راستای انجام برنامه های زیر بنایی و بهبود مبلمان شهری از اولویت های شورای اسلامی شهر در چهار سال اخیر بوده است.
  وی با بیان اینکه احداث پارکینگ های عمومی در سطح شهر بویژه در خیابان ها و فضای متراکم ترافیکی چشمگیر بوده است افزود: سازمان های وابسته نیز در چهار سال اخیر از توسعه نسبی خوبی برخوردار بوده اند و نقش ارزنده ای در اعتماد سازی و رضایت شهروندی داشته اند.
  تورنگ  به سخنان استاندار مازندران درباره عملکرد شورای اسلامی شهرو شهرداری آمل اشاره کرد و گفت: استاندار مازندران همیشه اقدامات زیربنایی شهرداری آمل را مورد تقدیر قرار داده و آن را به عنوان الگو برای بسیاری از شهرها عنوان کرده اند.
  احمد امیر سلیمانی نیز دراین دیدار به برگزاری باشکوه انتخابات 96 اشاره کرد و گفت: شهرداری آمل تمام توان خودرا برای با شکوه تر برگزار کردن انتخابات اخیر انجام داده است و همه ما از نتیجه آن تلاش که مایه عزت نظام جمهوری اسلامی ایران است خرسندیم.
  وی با ابراز تقدیر و تشکر از روابط عمومی های متعصب مجموعه شورای اسلامی ، شهرداری آمل و سازمان های وابسته نسبت به تلاش های صورت گرفته افزود: اکنون روابط عمومی های جوان ما به بلوغ کاری خود رسیده اند.
  امیر سلیمانی با بیان اینکه شهرداری یک نهاد خدماتی و اجرایی است و در سال های اخیر سعی کرده ایم پاتوق سیاسی نشود ادامه داد: ما برای منفعت شهر و مردم به نظرات همه گروه های سیاسی احترام قائل شدیم اما حاضر نبودیم منفعت شهری را فدای خواسته های سیاسی عده ای کنیم.
  وی در بخش دیگری از سخنانش درباره تخریب مجموعه مدیریت شهری اظهار کرد: برای افرادی که تحت عنوان رسانه فضای توهین ، تهمت و تخریب را پیش کشیده اند پرونده قضایی تشکیل شده و نهاد های مرتبط نیز عملکرد آنها را تحت نظر دارند.
  شهردار آمل تصریح کرد: سابقه این افراد در سال های اخیر برای مردم روشن است و اجازه باج خواهی برای کاسبان رسانه ای که نام فعالان  رسانه ای را نیز زیر سوال برده اند را نخواهیم داد.
  امیر سلیمانی اجرای پروژه های عظیم عمرانی را حاصل تعاملات خوب اعضای شورای اسلامی شهر با شهرداری عنوان کردو گفت: از اعضای شورای اسلامی شهر در چهار سال اخیر که برای خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند تشکر ویژه داشته و برای منتخبین جدید که وارد شورای اسلامی می شوند آرزوی توفیق دارم.
  شهردار آمل در خصوص تاخیر در پرداخت حقوق پرسنل شهرداری که موجب شایعه پراکنی توسط تخریب گران شده است تصریح کرد: به دلیل مشکلی که در نرم افزار اقتصاد و دارایی بوجود آمده این حقوق با تاخیر پرادخت شده است و هیچ اتفاق خاصی دراین خصوص بوجود نیامده است.
  امیرسلیمانی با بیان اینکه در طول فعالیت خود در شهرداری اجازه نداده ایم بیش از فعالیت خود اطلاع رسانی کنیم خاطرنشان کرد: ما یک سازمان خدماتی هستیم و هیچ اطلاع رسانی و تبلیغی بهتر از این نیست که مردم از خدمات که ارائه داده ایم احساس خوشحالی کنند.
  وی با بیان اینکه اغراق در خدمات صورت گرفته به مردم به لحاظ اخلاقی صحیح نیست ادامه داد: خوشبختانه روابط عمومی شهرداری و سازمان های وابسته توانسته اند این رویکرد را به خوبی درک کرده و آن را عملی کنند.    
  شهردار آمل گفت: ما از انتقادات صورت گرفته استفاده های لازم را انجام می دهیم و آن را برای افزایش سطح رفاه شهروندان مورد توجه قرار دادیم .
  امیرسلیمانی در ادامه از همراهی و تلاش روز افزون مدیران شهرداری آمل تقدیر کرد و گفت: امروز مدیران شهرداری آمل از نخبگان هستند و امیدوارم اعضای شورای اسلامی جدید نیز از توانمندی این مدیران به نحو احسن برای خدمت به شهروندان استفاده کند.
  وی با بیان اینکه تمام تلاش های صورت گرفته شهرداری در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی بوده  است افزود: روابط عمومی ها در این بین نقش ارزنده ای داشته اند و امیدوارم این رویکرد در سال های آتی نیز حفظ شود.   

   ادامه خبر بازگشت