• تجلیل از تیم بسکتبال با ویلچر آمل به عنوان قهرمان لیگ برتر


  ۱۳۹۷/۲/۲

  از تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل به عنوان قهرمان لیگ برتر توسط شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل همزمان با مراسم گرامیداشت ولادت امام و سرداران کربلا در سرای مهر تجلیل شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل در آیین تجلیل از تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل اظهارکرد: خدمت به جانبازان و معلولان لیاقت می خواهد و ما در قالب حمایت از تیم بسکتبال با ویلچر که از افتخارات آمل محسوب می شود این سعادت را پیدا کردیم.
  وی با اشاره به اینکه کسب مقام های متعدد سومی و نائب قهرمانی لیگ برتر و همچنین تورنمنت های بین المللی این نوید را داشت که با هدایت مسعود فلاح قهرمانی را در اسفند 96 در کارنامه خود قرار دهیم.
  ابراهیم زاده با تشکر از خیرینی که در حمایت از تیم بسکتبال با ویلچر سنگ تمام گذاشته اند افزود: اگر می بینیم ورزش آمل در استان مازندران و حتی کشور برتری خود را حفظ می کند ناشی از غیرت و تلاش ورزشکاران و حمایت خیرین بزرگوار است.
  وی از پیگیری تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی در شهرداری آمل خبرداد و افزود: با وجود سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی حمایت از فرهنگ و ورزش تعریف جدیدی به خود می گیرد که قطعا رضایت شهروندی را افزایش خواهد داد.
  سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل از اتهام یک کانال تلگرامی به تیم بسکتبال با ویلچر که توسط یادگاران هشت سال دفاع مقدس هدایت می شود ابراز تاسف کرد و گفت: امروز برخی از کوتوله ها در شهر جهت رسیدن به مطامع سیاسی خود از هیچ اتهام و افترایی به اعضای شورای اسلامی شهر و این تیم پر افتخار دریغ نمی کنند اما حقیقت این خواهد بود که ورزش جایی نیست که کوتوله ها بخواهند در آن عرض اندام کنند.
  ابراهیم زاده ادامه داد: اگر این افترا شخصی بود سکوت می کردیم اما تیم بسکتبال با ویلچر تعلق به منافع شهر آمل دارد و در این مورد مراتب را  برای پیگیری به مراجع قضایی اعلام می کنیم.
  وی خاطر نشان کرد: پاداش این تیم با توجه به کسب قهرمانی در لیگ برتر از طریق مصوبات قانونی شورا در اسرع وقت پیگیری می شود.
  مسعود فلاح سر مربی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل نیز در این آیین اظهار کرد: تمام تلاش ما این بود که برای آمل آبروداری کنیم و این توانمندی توسط جانبازان و معلولانی رقم خورد که متعلق به همه مازندران بویژه آملی های غیور و متعصب هستند.
  وی با اشاره به اینکه قهرمانی این تیم در تورنمنت تایلند و لیگ برتر برای بسیاری از کارشناسان دور از ذهن بود افزود: درست است جز مدعیان بودیم اما بسیاری از تحلیلگران تیم های اصفهان و مشهد را به عنوان قهرمان لیگ برتر و تیم کره جنوبی رادر تورنمنت تایلند به عنوان قهرمان و ما را به عنوان چهارمی پیش بینی کرده بودند.
  فلاح تجربه ، اراده و پشتکار بازیکنان و دست اندرکاران این تیم را ستود و افزود: حمایت دوره چهارم و پنجم شورای اسلامی شهر بویژه شهردار آمل انگیزه مضاعفی شد تا قهرمانی لیگ برتر را تقدیم مردم شریف آمل کنیم.
  وی نیز از اتهامات یک کانال تلگرامی ابراز تاسف کرد و گفت: این دروغ پردازی ها باعث آن نمی شود که قهرمانان ما که برخی از آنان امروز در تیم ملی نیز عضویت دارند از تلاش خود دست بکشند .هرچند ما این افترا و مباحث کذب را جهت پیگیری به مراجع قضایی خواهیم برد.
  بنا بر این گزارش در پایان این آیین سر مربی، بازیکنان و سایر دست اندرکاران تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری آمل توسط اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار آمل و سایر مسئولان دستگاه های اجرایی مورد تجلیل قرار گرفتند.   


   ادامه خبر بازگشت
 • مهدوی فر سرپرست جدید سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شد


  ۱۳۹۷/۲/۲

  مهدوی فر سرپرست جدید سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شد
  طی حکمی از سوی احمد امیر سلیمانی شهردار آمل حسن مهدوی فر به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی منصوب شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، احمد امیر سلیمانی در جلسه تودیع و معارفه سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی از زحمات حسن علیزاده سرپرست سابق تقدیر و تشکر کرد و گفت :تلاش زیادی برای راه اندازی این سازمان توسط جناب علیزاده و همکارانشان صورت گرفته است و امید داریم سرپرست جدید با بهره گیری از تجارب موجود خدماتی در جهت پیشبرد امور سازمانی و خدمات بیشتر انجام دهند.
  حسن مهدوی فر پیش از این دبیر ستاد مدیریت بحران شهری و مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل بود.  
   


   ادامه خبر بازگشت
 • اهدای اعضاء مرحومه فاطمه فلاح کارمند شهرداری آمل


  ۱۳۹۷/۱/۳۰

  اعضای بدن زنده یاد مرحومه فاطمه فلاح کارمند شهرداری آمل با رضایت خانواده اهدا شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، فاطمه فلاح از کارمندان شهرداری آمل چندی پیش به دلیل عارضه مغزی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده بود.
  خانواده داغدار آن مرحومه نیز با نیت عمل خیر اجازه اهدای عضو را صادر کردند.مجموعه شهرداری آمل این ضایعه را به خانواده آن مرحوم تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر و شکیبایی را از خداوند متعال مسئلت می نماید.
   

   ادامه خبر بازگشت
 • توضیحات اداره روابط عمومی شهرداری آمل درباره یک ماموریت کاری


  ۱۳۹۷/۱/۳۰

  توضیحات اداره روابط عمومی شهرداری آمل درباره یک ماموریت کاری
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، با اظهار تاسف خبری با تیتر« ولخرجی های آقای شهردار در آستانه انتخابات هیات رئیسه شورای شهر آمل» در برخی وب سایت ها و کانال های تلگرامی در روز چهارشنبه 29 فروردین ماه درج شد که جوابیه این متن خبری به شرح ذیل می باشد:
   خبری با تیتر« ولخرجی های آقای شهردار در آستانه انتخابات هیات رئیسه شورای شهر آمل» در برخی از سانه ها منتشر شد.لذا بر حسب موازین قانون مطبوعات شایسته است جوابیه شهرداری آمل در آن رسانه ها و کانال های تلگرامی درج شود.
  عکسی در سفر به مشهد مقدس با حضور چند تن از اعضای محترم شورای اسلامی شهر آمل صورت گرفته است منتشر شده و متنی پی آن آمده که باجناق شهردار به هزینه شهرداری آمل همراه با اعضای شورای اسلامی شهر بوده است که این مورد شدیداً تکذیب می شود.
  جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند افراد غیر از اعضای شورای اسلامی شهر در این عکس،کارآفرینان و فعالان اقتصادی شهرستان آمل بوده اند که با هزینه شخصی خود به این سفر آمده بودند.عکس منتشر شده صرفاً یک عکس یادگاری از یک دیداری دوستانه بوده است و ارتباطی به ماموریت کاری اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل به مشهد مقدس ندارد.
  به دلیل نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی توسط برخی رسانه ها و کانال های تلگرامی که در درج این مطلب نسبت به شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل اقدام کرده اند این مجموعه حق خود می داند تا این موضوع را جهت پیگیری به مراجع قضایی ارجاع دهد.

  اداره روابط عمومی شهرداری آمل

   ادامه خبر بازگشت
 • پیام شهردار آمل به مناسبت روز ارتش


  ۱۳۹۷/۱/۲۹

  بسم الله الرحمن الرحیم
  «من ارتش را از صمیم قلب دوست می‌دارم چون آن را تجربه کرده‌ام و توانایی‌های او را دیده‌ام آنجا که از او توقعی می‌رود و باید خودش را نشان دهد، فداکاری می‌کند و وظیفه‌اش را انجام می‌دهد.»
  مقام معظم رهبری (مدظله العلی(
   
  29 فروردین روز ارتش که با ظهور انقلاب اسلامی ایران در دل ملتی انقلابی جای گرفت ، نمادی از رشادت ، استواری و شجاعت را تداعی می کند. ارتشیانی که از قدرت خلاقه خود در هشت سال جنگ تحمیلی نقشه های ده ها کشور دشمن را نقش بر آب کرد تا ایرانی همچنان سرافراز در قله استقلال و آزادی بدرخشد.
  ابهت ارتش امروز ایران به قدری است که ابر قدرت های جهان را به لرزه در آورده است تا جائیکه اراده ای برای تعرض به خاک کشور در آنان وجود ندارد. آمل عزیزمان نیز با وجود شهدا، ایثارگران و جانبازان ارتشی به خود می بالد و نام امیرانی ماندگار همچون امیر شهید منفرد نیاکی را در قلب خود حک کرده است.
  اینجانب فرا رسیدن 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به کلیه ارتشیان دلاور تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش آنان را در پاسداری از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری از خداوند متعال خواستارم.
   
  احمد امیرسلیمانی
   شهردار آمل

   ادامه خبر بازگشت
 • برنامه های گسترده شهرداری آمل در هفته زمین پاک


  ۱۳۹۷/۱/۲۷

  سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل با 15 برنامه به استقبال هفته زمین پاک می رود.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، روز جهانی زمین پاک همه ساله در 22 آوریل مصادف با 2 اردیبهشت در سراسر جهان برگزار می‌ گردد که در ایران نیز برنامه هایی به همین مناسبت در طول یک هفته با عنوان هفته زمین پاک برگزار می شود.
  در این راستا مسابقه بزرگ نقاشی و انشانویسی دانش آموزی در آستانه هفته زمین پاک برگزار می شود که علاقمندان، آثار با محوریت زمین پاک و تفکیک زباله از مبدا خود را همراه با ذکر مشخصات به واحد روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در بلوار طالقانی جنب پل سوم تحویل نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 01144151053 داخلی واحد آموزش تماس حاصل نمایند که مهلت ارسال آثار 5 اردیبهشت می باشد که در مراسمی از آثار برگزیده تجلیل بعمل خواهد آمد.
  توزیع بروشور، کیسه پارچه ای و کیسه زباله مخصوص خودرو در میان نمازگزاران جمعه شهر آمل، نواختن زنگ زمین پاک، آموزش ویژه زمین پاک با محوریت حفظ محیط زیست و مدیریت پسماند در مدارس و مهدهای کودک، برپایی کارناوال شادی با محوریت روز زمین پاک، آموزش ویژه زمین پاک با محوریت حفظ محیط زیست و مدیریت پسماند در ادارات، برنامه جمع آوری ته سیگار، اجرای طرح آموزش خانه به خانه، پاکسازی حاشیه رودخانه ها، آموزش کاردستی با استفاده از وسایل بازیافتی، استمرار پیوستن مسئولین و شهروندان به کمپین به پرتاب زباله از خودرو نه بگوییم، مشارکت در برنامه پاکسازی منطقه پایین بازار از سوی انجمن دوستداران محیط زیست شهرستان آمل، برنامه پاکسازی به مناسبت روز زمین پاک در منطقه ایرا بخش لاریجان و فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست و مدیریت پسماند در فضای مجازی از جمله برنامه های سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل به مناسبت هفته زمین پاک است.

   ادامه خبر بازگشت
 • شانزدهمین آیین رهاسازی ماهیان قرمز در آمل برگزار شد


  ۱۳۹۷/۱/۲۰

  شانزدهمین آیین رهاسازی ماهیان قرمز با همکاری شورای اسلامی شهر ، شهرداری آمل و موسسه دیار سبز مازندران با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل عصر یکشنبه در پارک دهکده طلایی آمل برگزار شد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، در این مراسم حسین عمرانی مدیر عامل موسسه دیار سبز مازندران با بیان اینکه حمایت شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل موجب شد تا این آیین شانزده سال در آمل برگزار شود اظهار کرد: هر چند برخی از خانواده ها امسال به دلایل زیست محیطی از خرید ماهیان قرمز امتناع کردند اما همچنان این آیین طرفداران خود را دارد.
  وی افزود: نقش مدیریت شهری در برگزاری این گونه آیین ها شادی و نشاط را به جامعه شهری بر می گرداند .
  عمرانی با اشاره به اینکه توزیع نهال توسط سازمان پارک ها و فضا سبز طی سال های برگزاری این آیین قابل توجه است و خانواده ها نیز از این رویکرد استقبال کرده اند.
  فرشید لیتکوهی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم به اهمین محیط زیست در زندگی شهری پرداخت و افزود: پوشش های گیاهی که در استان مازندران وجود دارد نعمت و موهبتی است که دیگر استان ها از آن برخوردار نیستند و ما به دلیل این دارایی شکر گزاریم.
  وی با بیان اینکه حفظ پوشش گیاهی از برخوردار بودن آن مهم تر است اظهار کرد: این فرهنگ باید در خانواده ها نهادینه شود و مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل سعی می کند با حمایت برنامه های زیست محیطی در این راستا گام های تاثیر گذاری بردارد.
  بر اساس این گزارش ، پس از اتمام سخنرانی ها و برگزاری مسابقات برای کودکان و توزیع جوایز ماهیان قرمز توسط کودکان  و خانواده ها در حوض مرکزی پارک دهکده طلایی رها شدند.
   

   ادامه خبر بازگشت
 • بررسی اولویت ها در نخستین جلسه شورای اسلامی شهر آمل


  ۱۳۹۷/۱/۱۹

  شهردار آمل از قطعی شدن سرمایه گذار نیروگاه زباله سوز در خرداد ماه سال جاری خبرداد.
  به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، احمد امیر سلیمانی در در نخستین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر در سال 97 که با حضور معاونان ، مدیران عامل و مدیران مناطق شهرداری آمل برگزار شد با اعلام خبر فوق افزود: پروژه نیروگاه زباله سوز آمل به درستی هدایت می شود و با توجه به اهمیت فنی و اقتصادی در بستر خود حرکت می کند.
  وی با اشاره به اینکه سیاست های سال 97 به اتفاق اعضای شورای اسلامی شهر مورد بررسی قرار گرفته است گفت:حمایت همه جانبه اعضای شورای اسلامی شهر از شهرداری و اعتماد آنان به اینجانب در کرسی شهرداری طی سال گذشته موجب به ثمر رسیدن پروژه های متعدد عمرانی شد.
  امیر سلیمانی تصریح کرد: اعتقاد داریم همه اعضای شورای اسلامی شهر دارای حیثیت اجتماعی هستند و اکنون این حیثیت به لحاظ اجرایی در دستان مجموعه شهرداری است و در این مسیر همه همکاران شهرداری باید امانت دار خوبی باشند تا حافظ اعتماد و حیثیت منتخبان مردم باشیم.
  وی از تغییر در ساختار اداری شهرداری آمل و سازمان های وابسته نیز خبر داد و افزود: بر حسب تکلیف وزارت کشور این روند در سالجاری اجرایی می شود و  امیدواریم نتیجه این تغییر ساختار به نفع شهروندان باشد.
  شهردار آمل با بیان اینکه در سال حمایت از کالای ایرانی نامه های مرتبط برای اجرای این اصل به تمام سازمان های وابسته مکتوب شد اذعان کرد: بهبود اوضاع معیشتی، عدم آسیب پذیری اقتصادی و اشتغال پایدار در گرو حمایت از کالای ایرانی قرار دارد.
  وی به اولویت های شهرداری آمل در روکش آسفالت معابر ، کشتارگاه صنعتی ، و احداث بلوار ولایت جنوبی اشاره کرد و افزود: در برنامه سالجاری افزایش 1.5 هکتاری پارک ها و فضای سبز را در دستور کار قرار دادیم و نخستین پارک با مساحت 4 هزار مترمربع در کوچه فیاض بخش اجرا خواهد شد.
  امیر سلیمانی گفت: امیدوارم در سال 97 با بهبود شرایط اقتصادی وفاق و همدلی که در این مسیر قرار دارد انتظارات مردم آمل از مجموعه متحد شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل برآورده شود.
  غلامحسین شفیع زاده رئیس شورای اسلامی شهر نیز در این جلسه ضمن بیان تبریک سال جدید از شهردار آمل به دلیل مدیریت مجموعه شهرداری آمل با توجه به اوضاع نامناسب اقتصادی در سال گذشته تقدیر کرد و گفت: امیدوارم در سال 97 با بهبود اوضاع اقتصادی و وفاق و همفکری که وجود دارد رضایتمندی شهروندان از خدمات ارائه شده افزایش یابد.
  محمد محمدی نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه اظهار کرد: موجب بسی افتخار است که مجموعه شهرداری آمل نه تنها در حد توان خود از هیچ خدماتی به شهروندان دریغ نمی کند بلکه در بدترین شرایط اقتصادی در پی کسب رضایت شهروندان است.
  وی با بیان اینکه شهروندان از خلق نیک مدیران عامل سازمان ها نزد ما تعریف و تمجید می کنند افزود: در سال جدید هم همه ما باید با رویی گشاده انتظارات شهروندان را برآورده کنیم.
  محمدی رنگ آمیزی پل های تاریخی ، روکش آسفالت معابر را از عمده ترین خواسته های شهروندان عنوان کرد و افزود: هرچند اقدامات گسترده ای از خدمات توسط شهرداری صورت گرفته است اما شهروندان به برخی از موضوعات تعلق خاطر دارند و انجام این خواسته ها بر افزایش رضایت شهروندی تاثیر گذار است.
  وی خاطر نشان کرد: 80 درصد مصوبات شورای اسلامی شهر در سال گذشته با بیش از 7 رای به تصویب رسید و این رویکرد نشان از وفاق و همدلی اعضای شورا دارد.
  خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه تصریح کرد: شرایط اقتصادی نامناسبی در جامعه حکمفرماست و شهرداری آمل مانند سایر ادارات و شهرداری ها از این قضیه مستثنی نیست.
  وی با بیان اینکه در حال حاضر مردم روکش آسفالت معابر را بر اجرای پروژه بزرگ بلوار ولایت جنوبی ترجیح می دهند افزود: خیلی از کسبه ها و ساکنین در سال گذشته مشارکت مطلوبی در امور شهری نداشته اند و ما باید در سال 97 به دنبال ساز و کار افزایش مشارکت شهروندان باشیم.  

   ادامه خبر بازگشت
 • ۱۳۹۷/۱/۱۹


  ۱۳۹۷/۱/۱۹

     آگهی مناقصه عمومی نوبت اول
  دستگاه مناقصه گزار: شهرداری آمل
  منابع تأمین اعتبار: اعتبارات داخلی شهرداری
  موضوع مناقصه:واگذاری امورجمع آوری زباله،رفت و روب معابر شهری و...ناحیه2(منطقه شرق)شهرآمل به مدت یکسال–برآورد اولیه 000/178/764/66ریال-مبلغ تضمین شرکت درمناقصه 000/000/338/3ریال.
  نوع تضمین شرکت در مناقصه : ضمانت نامه بانکی دروجه شهرداری آمل و یا وجه نقد بحساب سیبا 0220668982000بنام شهرداری آمل
  سایر جزئیات و اطلاعات در اسناد مناقصه قید شده است.
  مهلت دریافت اسناد مناقصه:از تاریخ انتشار آگهی نوبت دوم به مدت 4 روز.
  محل دریافت اسناد مناقصه: امورقراردادهای شهرداری آمل.
  تاریخ مهلت ارسال اسنادمناقصه به شهرداری آمل:6/2/1397
  تاریخ تشکیل کمیسیون معاملات: ساعت  14 مورخ8/2/1397
  برای اطلاعات بیشتر به پایگاه ملی مناقصات و سایت شهرداری WWW.amol.ir رجوع گردد.
  نمابر 44259497-011
  تلفن:44229007-011
  شهردارآمل : احمد امیرسلیمانی

   ادامه خبر بازگشت
 • ۱۳۹۷/۱/۱۹


  ۱۳۹۷/۱/۱۹

   آگهی مناقصه عمومی نوبت اول
  دستگاه مناقصه گزار: شهرداری آمل
  منابع تأمین اعتبار: اعتبارات داخلی شهرداری
  موضوع مناقصه:واگذاری امورجمع آوری زباله،رفت و روب معابر شهری و...ناحیه1(منطقه غرب)شهرآمل به مدت یکسال–برآورد اولیه 000/603/806/91ریال-مبلغ تضمین شرکت درمناقصه 000/000/590/4ریال.
  نوع تضمین شرکت در مناقصه : ضمانت نامه بانکی دروجه شهرداری آمل و یا وجه نقد بحساب سیبا 0220668982000بنام شهرداری آمل
  سایر جزئیات و اطلاعات در اسناد مناقصه قید شده است.
  مهلت دریافت اسناد مناقصه:از تاریخ انتشار آگهی نوبت دوم به مدت 4روز.
  محل دریافت اسناد مناقصه: امورقراردادهای شهرداری آمل.
  تاریخ مهلت ارسال اسنادمناقصه به شهرداری آمل:6/2/1397
  تاریخ تشکیل کمیسیون معاملات: ساعت  14 مورخ8/2/1397
  برای اطلاعات بیشتر به پایگاه ملی مناقصات و سایت شهرداری WWW.amol.ir رجوع گردد.
  نمابر 44259497-011
  تلفن:44229007-011
  شهردارآمل : احمد امیرسلیمانی

   ادامه خبر بازگشت