به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی شهرداری مرکز، مناطق و سازمان های وابسته تجلیل شد

1401/02/31

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، این جلسه به مناسبت، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور شهردار و مدیران و کارشناسان روابط عمومی شهرداری مرکز و سازمان های وابسته در دفتر علی داودی شهردار آمل برگزار شد.
شهردار آمل پس از گفتگو و تبادل نظرات و پیشنهادات مدیران و کارشناسان روابط عمومی شهرداری مرکز، مناطق و سازمان های وابسته بیان کرد: شناسایی مشکلات شهری، ارتباط تنگاتنگ شهروندان با مدیران شهری و ارائه عملکرد شهرداری از وظایف ذاتی و بهینه روابط عمومی ها است که واقعاً بایستی به آن نگاه ویژه ای داشت.
علی داودی درباره استقلال مدیران و کارشناسان روابط عمومی ها در سازمان ها تاکید کرد: کارشناسان روابط عمومی ها در مناطق و سازمان ها نباید در فعالیت های غیر از روابط عمومی حضور یابند و می بایست تمرکز خود را بر روی کار های مربوط به حوزه روابط عمومی سازمان داشته باشند.
ایشان درباره خروجی عملکرد های شهرداری یادآورشد: کار شهرداری باید دیده شود و شهرداری در شخص شهردار خلاصه نمی شود و حاصل خروجی فعالیت تمام کارکنان اجرایی و اداری شهرداری است که باید به نحو احسن به آن پرداخته شود.
وی تصریح کرد: شهرداری ها تنها دستگاه اجرایی هستند که منابع مالی شان در قبال خدماتی که به شهروندان ارائه می دهند مستقیماً از مردم تامین می شود، لذا روابط عمومی ها نقش بسزایی در ایجاد اعتماد مردم نسبت به شهرداری ها و مشارکت شهروندان دارند، پس حتماً همکاران روابط عمومی در جهت فرهنگ سازی تکریم ارباب رجوع در شهرداری اقدامات ویژه ای انجام دهند تا خدای ناکرده شهروندان، ناراضی از شهرداری خارج نشوند.
گفتنی است در این مراسم شهردار آمل با تقدیم لوح تقدیر از مدیران و کارشناسان روابط عمومی شهرداری مرکز، مناطق و سازمان های وابسته شهرداری تجلیل کرد