گرامیداشت هفته ششم بهمن با برنامه های متنوع فرهنگی - هنری

1397/10/27

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری آمل از برگزاری برنامه مختلف توسط این سازمان درهفته گرامیداشت حماسه مردمی ششم بهمن سال ۶۰ مردم این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری آمل، “هاشم جمشیدپناه “  با تکریم ویادبود شهدای حماسه ساز ومقاومت مردمی آمل در حماسه جاویدان ششم بهمن سال ۶۰ گفت، یادآروی و انتقال درست و هدفمند این حماسه مردمی به نسل جوان وتاثیرپذیری از آن که به حق امام راحل در وصیتنامه تاریخی خود به آن اشاره داشتند، وظیفه وتکلیف جدی همه مدیران ومتولیان امر است.

جمشید پناه افزود: همکاری در برگزاری سومین جشنواره فرهنگی هنری هزارسنگرآمل، رونمایی از سرود پرافتخارجمهوری اسلامی ایران با محوریت شهرستان آمل وبرگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در میدان ششم بهمن از مهمترین این برنامه ها است که به صورت مشارکتی درغالب برنامه های ستاد گرامیداشت ششم بهمن شهرستان آمل برگزار می شود.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری آمل، دیدار با خانواده معظم شهدا وجانبازان  حماسه ششم بهمن، برگزاری مسابقات فوتسال و والیبال شهرداری و سازمانهای وابسته شهرداری مزین به این هفته و جشنواره بزرگ نقاشی کودک وحماسه ششم بهمن  درمحل سرای مهر از دیگر برنامه های گرامیداشت این هفته خواهد بود .