کلنگ زنی 3 پروژه بزرگ عمرانی در آمل

1393/03/13

همزمان با میلاد باسعادت امام حسین (ع) روز پاسدار ، حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز و امام سجاد (ع) روز آزادگان کلنگ سه پروژه عمرانی بلوار 18 متری پاسداران ، پارک محله ای و میدان حضرت ابوالفضل (ع) با حضور سرپرست فرمانداری ویژه ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل ، دادستان ، رئیس اداره اطلاعات ، فرمانده سپاه ناحیه آمل و روسای ادارات و نهادها در بلوار شیخ فضل ا... نوری آمل به زمین زده شد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ، خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت : دوره ی چهارم شورای اسلامی شهر آمل اتمام پروژه های نیمه کاره را در اولویت کاری قرار داده که اجرای پروژه بلوار ولایت شمالی و بلوار شهید قاسمی در سالجاری از جمله آنهاست .
وی با بیان اینکه همه مسئولین باید دست در دست هم دهیم و در جهت پیشرفت و اعتلای شهر تلاش نمائیم  افزود : سنگ فرش پیاده روهای خیابان نور به مساحت 11 هزار متر مربع در دستور کار است که پس از مشخص شدن نتیجه مناقصه عملیات اجرایی آن بزودی آغاز خواهد شد .
رئیس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد : خوشبختانه وحدت و همدلی خوبی بین شورا و شهرداری است و ارتباط نزدیک مسئولین با مردم و صداقت در کار موجب پیشرفت روز افزون شهر آمل خواهد شد .
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل با اشاره به مشخصات پارک محله ای گفت : مساحت این پارک 3 هزار متر مربع می باشد که هزینه تملک و اجرای این پارک 30 میلیارد ریال بوده و سازمان پارکها و فضای سبز به عنوان مجری این پروژه است که امیدواریم با احداث این پارک در آینده ای نزدیک ، شاهد حضور و استفاده خانواده ها ، کودکان و جوانان از این مکان تفریحی باشیم .
شهردار آمل با اشاره به مشخصات اجرایی پروژه بلوار 18 متری پاسداران طول این بلوار را 2 کیلومتر و هزینه تملک و اجرای آن را 25 میلیارد ریال بیان کرد و گفت : برای اجرای این پروژه 10 پلاک واقع در مسیر می باشد که حدود 10 میلیارد ریال هزینه تملک آنهاست و در حال توافق با مالکین هستیم که به حول و قوه الهی در مدت 6 ماه آن را به بهره برداری خواهیم رساند .
امیرسلیمانی در ادامه همیاری و همدلی شهروندان خصوصاً ساکنین منطقه را در اجرای این پروژه ها جهت همکاری خواستار شد و تصریح کرد : سازمان عمران شهرداری اجرای این پروژه را بر عهده دارد و بازگشایی این بلوار سهم عظیمی در خصوص روان سازی بار ترافیکی در میدان فجر خیابان نور خواهد داشت .
شهردار آمل با بیان اینکه پروژه میدان ابوالفضل (ع) ، اتصالی خیابان نور به محور هراز در ابتدای پلیس راه سابق خارج از محدوده و داخل حریم شهر می باشد اظهار داشت : این پروژه علاوه بر کاهش زمان سفر به خیابان هراز در کاهش ترافیک درون شهری نیز نقش بسزایی خواهد داشت و شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل نیز از هرگونه مساعدتی در اجرای این پروژه دریغ نخواهند کرد و مسئولان شهری و مردم خصوصاً نماینده مجلس و سرپرست فرمانداری ویژه نیز باید در پیشبرد آن تلاش و همت مضاعفی داشته باشند .