پیام شهردارآمل به مناسبت فرا رسیدن آزادسازی خرمشهر

1397/03/02
پیام شهردارآمل  به مناسبت فرا رسیدن آزادسازی خرمشهر
شهردار آمل، درپیامی فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر، روز مقاومت وایثار را به حماسه سازان این روز ماندگار وپرافتخار تبریک گفت.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، " احمد امیرسلیمانی" در این پیام خود آورده است: نام "خرمشهر" و سوم خرداد یادآور نام شهر و تاریخ حماسه ای است که هیچ گاه از ذهن ملت قهرمان و حماسه ساز ایران اسلامی پاک نخواهد شد. روزی که ایران اسلامی مقاومت، ایثارگری و پیروزی خود را جشن گرفتند و آزادی خرمشهر از چنگال متجاوزان بعثی را چون نگینی در تاریخ حماسه هشت ساله دفاع مقدس برای نسل های آینده به ودیعه نهادند.
وی دراین پیام تصریح کرد، دستاورد بزرگ‌ آزاد سازی خرمشهر که با عملیات عزت آفرین بیت‌المقدس متحقق گشت، بازگشت روحیه و اعتماد به نفس نیروهای مسلح ایران و تحمیل اضطراب و ترس بر ارتش بعث و حامیان تا دندان مسلح او بود که ماه‌ها در پس‌لرزه‌های فرار از خرمشهر شب را به صبح می‌رساندند. این عزت و استقلال و اعتماد به نفس، دستاورد راستین انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره ) بود.
اینجانب، سالروز این نصر عظیم الهی را به خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران و به ویژه دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.