1397/03/13

پیام شهردارآمل به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) وقیام 15 خرداد

پیام شهردارآمل به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) وقیام 15 خرداد
شهردار آمل در پیامی، سالگرد ارتحال ملکوتی رهبرکبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفته و قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ را گرامی داشت.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، درپیام " احمد امیرسلیمانی " آمده است: بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن عزیز می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله و تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می نماید.
شهردارآمل دراین پیام خود با گرامیداشت واقعه خونین ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ ، این روز را نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار دانست که با نام و اندیشه و راه امام خمینی پیوندی از یاد نرفتنی دارد.
اینجانب با عرض تسلیت سالگرد جانگداز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد، بار دیگر با آرمان های بلند بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای والا مقام اسلام تجدید میثاق کرده و از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) مسئلت می نمایم.