پیام شهردارآمل به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) وقیام 15 خرداد

1397/03/13
پیام شهردارآمل به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) وقیام 15 خرداد
شهردار آمل در پیامی، سالگرد ارتحال ملکوتی رهبرکبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفته و قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ را گرامی داشت.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، درپیام " احمد امیرسلیمانی " آمده است: بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن عزیز می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله و تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می نماید.
شهردارآمل دراین پیام خود با گرامیداشت واقعه خونین ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ ، این روز را نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار دانست که با نام و اندیشه و راه امام خمینی پیوندی از یاد نرفتنی دارد.
اینجانب با عرض تسلیت سالگرد جانگداز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد، بار دیگر با آرمان های بلند بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای والا مقام اسلام تجدید میثاق کرده و از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) مسئلت می نمایم.