پیام تشکر شهردار سابق آمل از شهروندان، شورا و مسئولین

1400/05/14


پیام تشکر شهردار سابق آمل از شهروندان، شورا و مسئولین

سید حمید هاشمی در پیامی از همراهی شهروندان، شورای اسلامی شهر دوره های پنجم، ششم و مسیولین شهرستان در همکاری و همراهی دوره خدمتشان تقدیر و تشکر کرد.

متن کامل پیام به شرح ذیل است؛

همشهریان عزیز، مسئولین محترم شهرستان ، اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر دورهای پنجم و ششم  

با سلام و احترام

با تصمیم اعضای محترم شورای اسلامی شهر دوره پنجم از ۷ آذر ماه ۱۳۹۸ تا ۱۳ مرداد ماه ۱۴۰۰ افتخار خدمت به شهروندان فهیم و بزرگوار شهر هزار سنگر آمل نصیب اینجانب شد.

 در این مدت یک سال و ۱۰ ماه با همه اتفاقات پیش آمده جز به خدمت صادقانه و ایجاد یک اثر ماندگار برای توسعه و آبادانی شهر آمل دغدغه ای نداشتم. در این راه سخت و پرحاشیه توانستیم با جوانگرایی در مجموعه شهرداری را با همدلی و همکاری پرسنل شهرداری و مسئولین شهری به اجرا در آوریم. 

جا دارد در این مجال لازم می دانم مراتب سپاس و قدردانی خود را از اعضای محترم شورای اسلامی شهر دوره پنجم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر دوره ششم، تک تک مسئولین شهرستان، فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم شریف آمل در مجلس، مدیران ادارت نهادها، فرماندهی سپاه و بویژه مردم شریف، فهیم و عزیز آمل بزرگ تشکر کنم. 

بابت هرگونه قصور و کوتاهی عذرخواهی نموده و تقاضای عفو و بخشش دارم. 

ضمن تبریک خدمت مهندس داوودی سرپرست شهرداری آمل، از درگاه خداوند متعال برای اعضای شورای اسلامی محترم نصرت وتوفیق خدمت و برای مردم شهر سربلندی آرزو می نمایم .