پیام تسلیت شهردار آمل بمناسبت رحلت رئیس مجلس خبرگان رهبری

1393/07/30

 احمد امیرسلیمانی شهردار آمل به مناسبت رحلت رئیس مجلس خبرگان رهبری ، حضرت آیت الله مهدوی کنی (ره) پیامی صادر کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ، متن این پیام بدین شرح است :
انا لله و انا الیه راجعون
عروج ملکوتی فقیه وارسته ، ‌عالم مجاهد و نستوه حضرت آیت الله مهدوی کنی (ره) رئیس محترم مجلس خبرگان رهبری را به ساحت مقدس قطب عالم امکان ، ‌حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری حفظه الله تعالی ، مراجع عظام ، ‌علمای اعلام ،‌ حوزه های علمیه ، ملت شریف ایران اسلامی ، آحاد ارادتمندان آن سعید رحیل در کشور ، استان و شهرستان آمل تسلیت عرض نموده و از خداوند رحمان علوّ درجات آن عزیز به حق پیوسته و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگان مسئلت می نمایم .
خبر جانگداز رحلت آیت الله مهدوی کنی ریاست مجلس خبرگان رهبری که از استوانه های بارز جهاد و خدمت در نظام و از دلدادگان راستین و مخلص ولایت و رهبری و از نمونه های مردان بزرگ و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است ما را داغدار و محزون ساخت .
عالم پرهیزکار و فقیه بزرگواری که هم در سنگر اجرایی و هم در سنگر تعلیم و تربیت نیروهای مومن و متخصص در طول حیات پر ثمر خود در هر شرایطی به آنچه وظیفه اش اقتضا می کرد تلاش نمود .
بی شک فقدان چنین بزرگانی برای نظام ، سنگین و جانگداز است اما شکی نیست در بین دست پروردگان آنها راست قامتانی خداجوی و ارزشمند برخواهند خواست و همواره زمین از پاکان معطر خواهد بود .
رجاء واثق دارم مجموعه فضائل و کرامات اسلامی و انسانی آن عارف واصل در مقاطع حیات خویش و ارادت ایشان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به خصوص به ساحت مولی الموحدین و امام المتقین ، ‌حضرت علی ابن ابی طالب (ع) وثیقه یوم الحساب حضرتش واقع گردیده و ‌روح بلند آن عالم ربانی را با ارواح طیبه شهدا و امام شهدا محشور گرداند .