نماینده مردم آمل و لاریجان؛ حل معضل پسماند نیاز به کمک سران قوا دارد

1400/06/06


حاجی پور گفت؛ معضل پسماند شهرستان، تبدیل به معضل استانی و ملی شده و برای حل آن نیاز به کمک سران قوا دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و روابط عمومی شهرداری آمل، نماینده مردم آمل و لاریجان به همراه رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر که به منظور تبریک روز کارمند و هفته دولت در دفتر کار شهردار حاضر شدند،افزود؛ شهردار و بنده بعنوان عضو یازدهم شورا در کنار اعضای پارلمان شهری برای خدمت به مردم ایستاده ایم. برای رضایت مردم از کاری و خدمتی کوتاهی نخواهیم کرد. فرصت خدمت گذاری فراهم است. شهرداران و شوراهای گذشته زحمت کشیدند و امروز فرصت خدمت به ما رسید. مردم ولی نعمت ما هستند برای خدمت به مردم در این شرایط جنگی در کنار هم باشیم.

حاجی پور خاطر نشان کرد؛ با همدلی بایستی فرصت خدمت به مردم را فراهم کنیم.

وی ادامه داد؛ خوشبختانه شهرداری و شورا طرح های خوبی مثل رودخانه هراز، طرح پیاده راه سازی هسته مرکزی و پروژه های خدماتی عمرانی خوبی در دست اجرا دارد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت؛ در این شرایط اقتصادی سخت، با بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذار و بخش خصوصی می توان پروژه های خوبی اجرا کرد.  شورا و شهرداری فرصت و جاذبه های لازم برای جذب سرمایه گذار را فراهم کنند.

  سرپرست شهرداری آمل در این نشست ضمن خیرمقدم گویی و تشکر از حضور نماینده محترم ، رئیس و اعضای محترم شورا گفت؛ همدلی مهمترین موضوع در مدیریت شهری است که خوشبختانه رئیس و اعضای محترم شورا بسیار همراه، همدل، دلسوز و پای کارهستند.

مهندس داودی افزود: واحد سرمایه گذاری با قوت در بخش جذب سرمایه گذار و تکریم آنان فعال خواهد بود.

وی ادامه داد؛ موضوع پسماند، دغدغه بنده و شورا اسلامی شهر است. راه اندازی خط پردازش زباله در مبداء در حال پیگیری و انجام است.

داودی در خاتمه گفت؛  پروژه بلوارهای ساحلی رودکنار هراز و پروژه های نیمه کاره شهرداری در حال پیگیری است و از ظرفیت سرمایه گذار برای انجام این پروژه ها استفاده خواهد شد.