معاون خدمات شهری شهرداری آمل؛ آمل آماده استقبال از مسافران نوروزی است

1398/12/01


علی محمد مقدس گفت: آمل با تمام توان و امکانات آماده استقبال از مسافران نوروزی است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، مقدس معاونت خدمات شهری شهرداری آمل در این جلسه که با دستور شهردار آمل برگزار شد، با اشاره به اینکه شهرستان آمل از نظر موقعیت جغرافیایی و محل قرارگیری از شرایط ویژه ای برخوردار است گفت: بایستی برای رفاه حال هموطنانی که قصد استقرار در این شهر را دارند تصمیماتی گرفته شود تا مسافرین عزیز از این کهن شهر مازندران خاطره ای خوش داشته باشند .

مقدس در این جلسه بر ایجاد امکانات رفاهی، ایمنی و نظافت برای شهروندان و مسافران تاکید کرد و افزود؛ ساماندهی و پاک‌سازی ورودی‌های شهر، اصلاح و تعمیر و نظافت سرویس‌های بهداشتی پارک‌ها، تعویض جداول شکسته و فرسوده، نصب نمادهای نوروزی، خط ‌کشی معابر اصلی، اصلاح و تعویض تابلوهای راهنما و علائم ترافیکی، توسعه و اصلاح فضای سبز، نورپردازی، رنگ آمیزی و... از جمله اقداماتی است که در طرح استقبال از بهار شهرداری آمل در حال  پیگیری و انجام است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری در طرح استقبال از بهار و نوروز 99 به دنبال پوشش نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت است، ادامه داد؛ در همین راستا و به جهت حفظ زیبایی شهر از ۱۵ اسفندماه هرگونه حفاری از طرف ادارات خدماتی در سطح شهرممنوع است.