فضاسازی شهری آمل ویژه تبلیغات انتخابات مجلس

1398/11/24


شهردار آمل گفت: با ایجاد سازه های ویژه تبلیغاتی شهر آمل، به منظور تبلیغات کاندایداهای دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، آماده سازی شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل سید حمید هاشمی با بیان اینکه برگزاری انتخابات سالم همیاری و همدلی همه مردم، مسئولان و دستگاه‌های مرتبط را می طلبد تصریح کرد: در این راستا سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری آمل مکان هایی را به منظور تبلیغات قانونی کاندیداها در سطح شهر آمل آماده کرد؛ تا ضمن صیانت از سیما و منظر شهری، امکان ایجاد شور و نشاط انتخاباتی رقابت سالم و تبلیغات عادلانه کاندیداها در شهر و میان شهروندان فراهم باشد.

هاشمی با اشاره به تبصره ۲ ماده ۵۷ و ماده ۶۱ قانون مبنی بر لزوم حفظ و صیانت از اموال عمومی و نصب نکردن تبلیغات در فضاهای غیر مجاز افزود: تیم‌های نظارتی شهرداری هر گونه تخلفات تبلیغاتی از سوی نامزدها و یا منتصبین به آنها را در این حوزه رصد کرده و از طریق کمیسیون ماده ۷۷ به خسارات وارده به سیما و منظر شهری رسیدگی خواهد کرد و هزینه امحاء و پاکسازی دیوارها و اماکن عمومی از نامزدهای مربوطه اخذ می‌شود.

وی ادامه داد؛ در حال حاضر با جانمایی و  نصب  بنر های سفید داربستی امکان تبلیغات کاندیداها در 20  نقطه پرتردد شهری فراهم شد.