شهردار آمل؛ پیش بینی بیش از ۳۵ جایگاه ویژه تبلیغات کاندیدای شورای اسلامی شهر

1400/03/19
 
سید حمید هاشمی از آماده سازی ۳۵ جایگاه ویژه تبلیغات محیطی کاندیداهای شورای اسلامی شهر در اماکن پرتردد خبر داد.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، هاشمی با اشاره به اینکه انتخاب آگاهانه حق مردم است، گفت؛ فراهم آوردن شرایط تبلیغات نامزدهای انتخاباتی  شوراهای اسلامی شهر به صورت دقیق و کامل توسط مدیریت شهری بررسی و مورد مطالعه قرار گرفته است.
وی هدف از این کار را حفظ زیبایی و آراستگی منظر عمومی شهر و جلوگیری از نصب پوسترهای تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر دانست و تصریح کرد؛ نصب پوستر و تبلیغات کاندیداهای شورای اسلامی شهر تنها در مکانهای تعیین شده مجاز است. با همکاری کاندیداها و هواداران آنان همزمان برای ایجاد فضایی پرشور و سالم انتخاباتی و حفظ زیبایی بصری شهر فراهم خواهد شد.
شهردار آمل با اشاره به اینکه نصب تبلیغات روی در و دیوار شهر قطعا به سیما و منظر عمومی شهر آسیب می رساند، اضافه کرد؛ همکاران شهرداری در صورت مشاهده در سریع ترین زمان ممکن نسبت به حذف و پاکسازی تبلیغات در مکانهایی خارج از جایگاه مشخص شده اقدام خواهند کرد.
هاشمی با اشاره فرمایش رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر اینکه یک انتخاب سالها می تواند تاثیر گذار باشد، اضافه کرد؛ امیدوارم مردم ۲۸ خرداد ماه با حضور حداکثری  در پای صندوقهای رای و با انتخابی هوشمندانه در آبادانی شهر، استان و کشور عزیز ایران  تاثیر گذار باشند.