شهردار آمل ؛ شهرداری امروز برای جذب نیروی غیر متخصص در گذشته، هزینه می دهد

1399/03/08


سید حمید هاشمی گفت: مهمترین سرمایه در هر ارگان نیروی متخصص است و جذب نیرو در گذشته در شهرداری تخصص محور نبوده و امروز شهرداری به خاطر این موضوع هزینه می دهد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، هاشمی درجلسه رسمی شورای اسلامی شهر در خصوص افزایش درآمد شهرداری که خواسته اعضای شورا در سال  جاری است، افزود: نیروهای متخصص و تحصیل کرده فراوانی در شهر هستند که متاسفانه شهرداری از آنان محروم است. سرمایه و در آمد پایدار را نیروی متخصص مالی برای شهرداری  می آورد.

وی با اشاره به اینکه بودجه شهرداری آمل در سال گذشته،  180 میلیارد تومان بود، تصریح کرد:همکاران شهرداری و سازمانهای وابسته تمام توان و تلاش خودشان را انجام می دهند تا بتوانند، بودجه 310 میلیارد تومانی سال 99 که سال سخت مالی برای کشور ارزیابی شده است را محقق کنند.

شهردار آمل با اشاره به افزایش قیمت ها و انجام پروژه های تعریف شده در سال 99 گفت: دغدغه اعضای محترم شورا با توجه به شرایط اقتصادی کشور قابل درک است. 68 روز از سال جدید را از دست دادیم.در خواست داریم برای آغاز پروژه های شهرداری، بودجه را مصوب و به شهرداری ابلاغ کنید.

هاشمی با اشاره به اینکه رضایت همکاران برای ما اصل است ونگاه اعضای محترم شورا نیز همین است، تصریح کرد: شرایط سخت اقتصادی را پیشرو داریم و همکاران نیز شرایط را درک می کنندتقاضا داریم از اعضای محترم شورا که اجازه دهد تا سقف اضافه کار، بیشتر شود .

وی گفت؛ازاضافه کارآتش‌نشانان نمی گذریم. آتش‌نشانان سربازان خط مقدم ایمنی و حافظ جان و مال مردم هستند و دادن حق آنان وظیفه شهرداری است.

هاشمی همچنین اضافه کرد؛ به هیچ‌وجه از حق و حقوق نیروهای اجرایی و عملیاتی شهرداری و سازمانها نخواهیم گذشت و با لطف و مساعدت اعضای محترم شورا این امر در آینده‌ای نزدیک محقق می‌شود.


.

.