شهردار آمل شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفت

1398/10/13


سید حمید هاشمی با صدور پیامی  شهادت سرداردلها، سپهبد قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، متن کامل پیام هاشمی به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت هنر مردان خداست. هنر مردانی که جان در رکاب نظام اسلامی و رهبری ولی امر مسلمین جهان نهاده و در زندگی شهادت گونه خود یادگاری های ارزشمند به جای گذاشته اند . هر ذره خون بزرگمردان این سرزمین رویشگاه نسل جدیدی از جان برکفانی خواهد بود که خواب را از چشمان دشمنان قسم خورده این سرزمین می ربایند.

سردار سلیمانی با اراده ای آهنین و ایمانی الهی، با یک دنیا دلیری و حماسه و مجاهدت و استقامت، با سربلندی زندگی و مبارزه کرد و با افتخار و عزت، جان خود را فدای آرمان های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و فدای امنیت و آرامش ملت بزرگ ایران نمود و اکنون که آن عزیز به دست شقی ترین افراد به شهادت رسید؛ در سرای آخرت در قرب جوار رحمت الهی آرام خواهدگرفت و در جنت رضوان، جاوید و در قلوب مومنان و ارادتمندان، ماندگار و ابدی خواهدبود.

اینجانب ضمن محکومیت اقدام تروریستی و جنایتکارانه نیروهای آمریکایی در به شهادت رساندن مجاهد بزرگ، سردار سرفراز سپاه اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از یارانش، این ضایعه بزرگ را خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی وفرمانده کل قوا (مدظله العالی)، نیروهای مسلح بویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مردم بزرگ ایران اسلامی و خانواده بزرگوار ایشان و نیروهای مقاومت اسلامی تبریک و تسلیت می گویم.

سید حمید هاشمی

شهردار آمل