شهردار آمل در دیدار مجمع خیرین: توزیع عادلانه خدمات خط مشی شهرداری آمل است

1398/09/25

شهردار آمل گفت:  توزیع عادلانه خدمات خط مشی شهرداری آمل است زیرا توزیع ناعادلانه خدمات آسیب زیادی به شهر وارد کرده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، سید حمید هاشمی در دیدار مجمع خیرین شهرستان آمل که روز دوشنبه 25 آذر در دفتر شهردار صورت گرفت ، افزود:آمل در حوزه اقتصادی و اجتماعی نیازمند حضور و مشارکت خیرین است تا بتوان سطح خدمات رسانی به نیازمندان و قشر محروم را بالاتر از وضعیت فعلی برد.

وی با انتقاد از وضعیت بهره برداری از ظرفیت گردشگری در شهرهای استان مازندران تصریح کرد: شهرهای مازندران سهم ناچیزی از گردشگری دارند و در عوض بیشترین هزینه که همان انباشت زباله است را پرداخت می کنند.

هاشمی بالا بودن سطح مطالعه در آمل را یک ظرفیت اجتماعی مناسب تبیین کرد و گفت: پیگیری های مجمع خیرین شهرستان آمل در ساخت کتابخانه مرکزی که در خور شأن مردم آمل باشد قابل ستایش است و شهرداری در کنار مجمع خیرین و دستگاه های اجرایی متولی فرهنگ و کتابخوانی پای کار است.

در این دیدار اعضای هیات مدیره مجمع خیرین شهرستان آمل نیز به رتبه یک شهر آمل در کتابخوانی استان و رتبه 13 آن در دارا بودن فضای کالبدی کتابخانه اشاره داشتند.

وضعیت ورودی شهر، توزیع عادلانه خدمات  شهری ، ایجاد بسترهای پذیرش سرمایه گذار ، و سبقه آمل در فقه ،علم و فرهنگ از مباحثی بود که در این دیدار مورد بحث قرار گرفت.