شهردار آمل خبر داد:‏ تامین بخشی از هزینه های گروه های جهادی آمل برای مقابله کرونا ‏

1398/12/26

شهردار آمل گفت:تاکنون بخشی از هزینه های گروه های جهادی آمل برای مقابله با بحران ویروس کرونا با افتخار از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر آمل تامین شده است تا این گروه های بتوانند در مسیر جهادی که رحمت الهی را به دنبال خواهد داشت،کار خود را ادمه دهند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، سید حمید هاشمی شب یکشنبه در بازدید سرزده خود از برخی گروه های جهادی و مردمی که برای تهیه محلول ضدعفونی برای مقابله با شیوع کرونا در سطح شهر آمل تلاش می کنند؛ افزود: گروه های مردمی و جهادی که بیشتر آنان جوانان هستند نقطه قوت این شهر محسوب می شوند و مسئولان باید برای نیت خالصانه ای که بین آنها وجود دارد و تلاشی که دارند قدردان باشند.

وی با اشاره به اینکه بارها مدیران و برنامه ریزان شهری در کشور از نداشتن ساختار مدیریت یکپارچه شهری در کشور انتقاد داشتند تصریح کرد: اصلاح نشدن این ساختار موجب شده که در مواقع بحران موازی کاری ها ، عدم هدایت و بهره کافی از نیروهای مردمی و از همه مهم تر عدم تقویت زیرساخت ها شهرها را دچار چالش جدی نماید.

هاشمی با بیان اینکه نیروهای شهرداری بویژه پاکبانان،آتش نشانان و نیروهای فضای سبز خدمات رسانی خود را برای مقابله با شیوع کرونا مضاعف کرده اند گفت: نهادی مانند شهرداری خدمت را در فلسفه وجودی خود دارد اما مشارکت مردم و یاری دادن جوانان در مواقع بحران بلوغ مدنی یک شهر را نشان می دهد.

وی خاطر نشان کرد: شهر آمل به گروه های مردمی و جهادی که دارد به خود می بالد و اگر شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل از آنان حمایت می کند با افتخار بوده و جزیی از وظیفه خود می داند.