شهردار آمل؛ به نفع مردم فکر و تصمیم گیری می شود/ سلیقه در شهرداری جایی ندارد

1400/01/28

سید حمید هاشمی در بازدید از سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری گفت؛ تیمی جوان و پویا در شهرداری مشغول خدمت به مردم است، به نفع مردم فکر و تصمیم گیری می شود، سلیقه در شهرداری جایی ندارد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، هاشمی در این بازدیدسرزده با همراهی معاون خدمات شهری، معاون اداری مالی و مدیر اداره روابط عمومی تصریح کرد؛ فضای سبز، سرزندگی شهر است. گسترش و حفظ وضع موجود و ایجاد سرسبزی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و روانی در شهروندان وظیفه اصلی سازمان است. 

وی اضافه کرد؛ پروژه های شهری با هدف توسعه و ایجاد رفاه شهروندان با پشتوانه مطالعات علمی در شهر اجرایی می شود. درختان و فضای سبز بعنوان عناصر زنده مبلمان شهری در پروژه ها شهرداری تا حد امکان حفظ می شود.

شهردار آمل اجرای پروژه بزرگ پارک ساحلی و ساماندهی بستر رودخانه هراز را بعنوان کاری بزرگ در راستای توسعه گردشگری شهر آمل برشمرد و گفت؛ خوشبختانه تیم جوان و با انگیزه شهرداری با حمایت شورای اسلامی شهر از ماه ها قبل این پروژه را آغاز کرده است. این پروژه در چند فاز پیش بینی شده که فاز اول آن بزودی تکمیل خواهد شد، این پروژه به گونه ای است که هرکسی بعد ما بیاید باید به سرانجام برساند.

هاشمی ادامه داد ؛ جذب گردشگر در آمل کمتر از ده درصد ظرفیت موجود است. چون امکاناتی وجود  ندارد تا مسافر و گردشگر را نگه دارد. با تکمیل شدن پارک ساحلی رودخانه هراز و پیاده راه سازی هسته مرکزی تحول ویژه ای در حوزه گردشگری این شهر رخ خواهد داد.

وی خاطر نشان کرد؛ از سازمان فضای سبز توقع ویژه ای داریم.شما با روح و روان مردم کار دارید و هر چه خدمات شما سبزتر و جذابتر باشد در این ماموریت موفق تر خواهید بود.