شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل با برنامه های متنوع، هفته دفاع مقدس را آغاز می کنند

1400/06/31

شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل با 6 عنوان برنامه محوری و متنوع با رویکرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی هفته دفاع مقدس را آغاز می کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل، " حسنعلی متان" ، رئیس سازمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، هدف از بزرگداشت هفته دفاع مقدس را بازخوانی آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی دانست و افزود: با حمایت و همراهی شورای اسلامی شهر و شهرداری ویژه مراسم های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سطح شهر آمل متناسب با ظرفیت های موجود و بهره برداری از امکانات و همکاری تمامی سازمان ها و نهادهای مرتبط برگزار می شود.

متان اضافه کرد، رونمایی ونصب پلاک افتخار شهدای مدافعان حرم شهرستان درمقابل درب منزل خانواده های این شهدا، اجرای تئاترخیابانی با عنوان " خاک وخون" توسط یک گروه نمایشی در چهارنقطه شهر به مدت چهار روز، اجرای تابلوی نقاشی فتورئال از ایثارگری های دوران دفاع مقدس توسط هنرمندان آملی به مدت چهار روز درمحوطه پارک شهر شهرداری، اجرای سرود خیابانی دانش آموزی به همت گروه سرود سازمان با عنوان" دفاع مقدس" درطول هفته، از مهمترین این برنامه ها است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل ادامه داد، اجرای برنامه نقالی دفاع مقدس توسط نقال " جواد آقاپور" با موضوع ایثاگری های رزمندگان دردوران دفاع مقدس وهمچنین مشارکت با کانون های فرهنگی وهنری محلات دربرپایی نمایشگاه های عکس وپوستر دوران دفاع مقدس درطول این هفته، از دیگربرنامه هایی هست که توسط این سازمان اجرا می شود.

متان، تصریح کرد:  همچنین در این هفته برگزاری برنامه های ورزشی از جمله مسابقه  دارت و پینگ پنگ ویژه کارمندان شهرداری آمل پیش بینی شد.

وی، با اشاره به اینکه همکاری و هم افزایی مناسب و قابل تقدیر برخی دستگاه های اجرایی در کنار شهرداری اشاره کرد و گفت: برای بکارگیری تمام ظرفیت های سازمانی و تشکیلاتی برنامه ریزی های لازم انجام شده است.