رونمایی از کتاب " 52 سال دیر کرده ای ای عشق " با حمایت سازمان فرهنگی شهرداری آمل

1398/05/02

کتاب " 52 سال دیر کرده ای ای عشق " اثر مولف با تجربه آملی با حمایت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل رونمایی شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، این کتاب فاخر فرهنگی با حضور شاعران برجسته مازندرانی و دوستداران فرهنگ و هنر شهرستان آمل درمجموعه سرای مهر شهرداری آمل رونمایی شد.
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل در خصوص رو نمایی از این کتاب گفت: این سازمان در کنار فعالیت‌های مختلف فرهنگی و هنری، در انتشار کتاب‌های صاحبان اندیشه شهرستان حمایت وپشتیبانی می کند.
هاشم جمشیدپناه افزود: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری آمل در16 ماه از تاسیس تاکنون، حمایت های قابل توجهی در حوزه های مختلف فرهنگی وهنری با برگزاری جشن های آیینی ومناسبتی، نمایشگاه ها وحمایت از جامعه فرهنگ وهنر داشته و همواره به این نوع حمایت ها به جامعه فرهنگ و هنر دوست شهرستان افتخار کرده است.

قنبر یوسفی شاعر و مولف آملی نیز در خصوص رونمایی از اثر جدید خود گفت: کتاب " 52 سال دیر کرده ای ای عشق " در 68 صفحه شامل مجموعه از اشعار عاشقانه های کلاسیک و سپید که حاصل 30 سال فعالیت درحوزه ادبیات ، شعر محلی و فارسی بوده رونمایی شد.

وی افزود: پیش ازاین نیز کتاب های  " بوق هفت بند، یکشنبه های ناامید، با نبض برگ و هم نفس جنگل" رونمایی شده بود.

لازم به ذکر است دراین مراسم  اثر رونمایی شده با حضور " میثم متاجی، داوود کیاقاسمی و سعید یعقوبی از شاعران و منتقدان حوزه ادبیات مورد نقد و بررسی قرار گرفت.