دیدارمسئولین خانه جوانان مازندران با شهردار آمل

1399/06/26


مدیر و معاونین خانه جوانان استان مازندران به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان آمل، با سید حمید هاشمی شهردار آمل دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل،این دیدار با هدف اجرای برنامه های مشترک با محوریت جوانان در مناسبت های مختلف برگزار شد.

سید حمید هاشمی در این دیداربا اشاره به اینکه اشتیاق، پویایی و پاکی شاخصه جوانی است، گفت : جوانان، پویا و توانمند هستند و با اشتیاق و قلبی صاف کار می کنند. نباید این جوانان را مایوس و ناامید کرد. همه وظیفه داریم از هر گروه و دسته فارغ از سیاسی کاری از این جمعیت فعال کشور حمایت کنیم؛ تا زمان و فرصت ارائه کار پیدا کنند.

هاشمی اظهار داشت ؛ جریان زلال جوانان کار خودش را می کند. همه کسانی که در کشور زندگی می کنند انقلابی هستند. انقلابی به یقه بسته و ریش آنچنانی نیست. زمانی که مشکلی در کشور وجود دارد و همه وارد می شویم برای حل آن یعنی انقلابی هستیم همه جوانان ما انقلابی هستند.

شهردار آمل خطاب به مسئولین خانه جوان گفت: وقتی در استان ظرفیت شویم و حرفی برای گفتن داشته باشیم به شما رجوع خواهند کرد، باید از همه ظرفیت ها استفاده کنید تا همه نظرها و توانمندی ها در جمع شما وجود داشته باشد.

سید حمید هاشمی با گرامی داشتن هفته دفاع مقدس و یاد و نام شهیدان و تاکید بر ادامه راه این جوانان پاک خاطر نشان کرد؛ در میدان های جنگ و مواقع بحرانی این جوانان بودند که عرصه را بر دشمن تنگ کردند که این از خاصیت جوانی است. شهدای جوان ما ثابت کردند، از فشارها و سختیها خسته نشده و شانه خالی نمی کنند و پای اهداف آرمانی شان تا پای جان ایستادند.

گفتنی است؛  در این دیدار مدیر و معاونین خانه جوان استان و آمل در خصوص مشکلات و خواسته هایشان در اقدامات مشترک بحث و گفتگو کردند.