درخشش سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در جشنواره ملی بازیافت تهران

1397/06/19
مرحله پایانی جشنواره ملی حجم سازی با مواد بازیافتی از تاریخ 14 تا 17 شهریور با حضور 35 گروه برگزیده از 188 گروه شرکت کننده در بوستان قیطریه تهران برگزار شد .
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و شهرستان شمیرانات، فرمانداری شمیرانات، سازمان حفاظت محیط زیست کشور، سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، اتحادیه صنایع بازیافت ایران، سازمان فنی و حرفه ای، دانشگاه الزهرا(س) ،  برگزارکنندگان و حامیان نخستین جشنواره ملی حجم سازی با مواد بازیافتی بودند.
فرهنگ‌ سازی در جهت کاهش تولید پسماند و پاک‌ سازی محیط ‌زیست، تشویق و گسترش فعالیت ‌های هنری در حوزه تجسمی با رویکرد استفاده از مواد بازیافتی و پسماند، جریان سازی هنری در حوزه تخصصی، کشف و شناسایی هنرمندان نوپا و معرفی ایده‌ ها و آفرینش ‌های اصیل و خلاق هنری و آموزش و ایجاد خلاقیت در بین هنرمندان و هنرجویان تجسمی برای استفاده از مواد بازیافتی از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان شد.
گفتنی است؛ واحد روابط عمومی و آموزش سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل در اسفند سال 96 نیز توانسته بود عنوان برگزیده نخستین جشنواره ملی بازیافت ایران در شهرستان شیراز را کسب نماید.