حضور شهردار و کارکنان شهرداری آمل در راهپیمایی روز جهانی قدس

1397/03/18

حضور شهردار و کارکنان شهرداری آمل در راهپیمایی روزجهانی قدس
شهردار،معاونان، مدیران مناطق و کارکنان شهرداری آمل و سازمان های وابسته همگام با آحاد مختلف مردم به صورت پرشور در مراسم راهپیمایی روز قدس شرکت کردند .
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، در این راهپیمایی شهردار و دیگر مدیران و پرسنل با محکوم نمودن جنایت ها و تجاوز گری های رژیم غاصب اسراییل، باشعارهای دشمن شکن خود بار دیگر بر وفاداری و پایبندی خود به آرمانهای والای امام راحل و انقلاب اسلامی تاکیدی نمودند.
در حاشیه این راهپیمایی شهردار آمل گفت: روز قدس ، روز انزجار عمومی از غاصبان فلسطین و دفاع از اسلام و ارزش های والای انسانی و روز اعلام حضور یکپارچه برای تحقق وعده الهی و فروپاشی رژیم اسرائیل و آزادی اولین قبله مسلمین جهان یعنی  قدس شریف است.
احمدامیرسلیمانی افزود: با توجه به اقدامات نژادپرستانه و جنایتکارانه رژیم غاصب اسرائیل در روزهای اخیر و ظلم مضاعف به مردم مظلوم فلسطین می بایست ملت ایران فریاد اعتراض خود  را در سایه وحدت و اتحاد مردم  به گوش جهانیان  رساندند.
گفتنی است، از سوی اداره روابط عمومی شهرداری آمل حدود 3هزار برگ پوسترویژه مراسم راهپیمایی روز قدس میان راهپیمایی آمل توزیع که با استقبال خوب وقدردانی مردم از شهرداری را به همراه داشت.