جلسه فوق العاده مقابله با گسترش کرونا ویروس در شهرداری آمل

1398/12/06


شهردار آمل گفت: شهرداری آمل با تمام توان، فراهم کردن امکانات بهداشتی و اتخاذ برخی تصمیمات جهت پیشگیری این ویروس در کنار مردم آمل است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، سید حمید هاشمی با اشاره به اینکه در کنار هم سختی ها را پشت سر خواهیم گذاشت،ادامه داد: لازم باشد تمام پروژه های شهری را تعطیل می کنیم تا بتوانیم در کنار مردم شهرمان این بیماری را کنترل کنیم .

هاشمی با اشاره به اینکه  باید از تجمع و حضور غیر ضروری در اماکن عمومی پرهیز کرد اظهار داشت:  لازم است همه  نسبت به بهداشت فردی خود حساس تر باشیم . به توصیه های پزشکی و بهداشتی توجه ویژه کنیم تا خود و دیگران در برابر این ویروس در امان بمانیم.

شهردار آمل با تاًکید بر ضد عفونی جوی ها و اماکن عمومی به صورت روزانه ، افزود : اقداماتی نظیر ضدعفونی دستگاه های حمل و نقل عمومی ( تاکسی و اتوبوس ) ، تعطیل کردن بازار روز هفتگی وپارک ها و شستشوی مداوم سطل های زباله در دستور کار سازمان های وابسته به شهرداری آمل قرار گرفت.

همچنین وی تاکید کرد؛ نصب بنر ، چاپ بروشور اطلاع رسانی به عموم مردم و آموزش رانندگان تاکسی از دیگر اقدامات شهرداری آمل در این زمینه است.