جلسه تسهیلات سفر در شهرداری آمل برگزار شد

1398/05/08

جلسه تسهیلات سفر روز یک شنبه 6 مرداد ماه با حضور معاونت خدمات شهری شهرداری آمل ، نمایندگان ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان و مدیران سازمان های وابسته شهرداری آمل در دفتر معاونت خدمات شهری تشکیل شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، علی علیزاده معاونت خدمات شهری شهرداری آمل در این جلسه با اشاره به اینکه شهرستان آمل از نظر موقعیت جغرافیایی و محل قرارگیری از شرایط ویژه ای برخوردار است گفت: بایستی برای رفاه حال هموطنانی که قصد استقرار در این شهر را دارند تصمیماتی گرفته می شد تا مسافرین عزیز از این کهن شهر مازندران خاطره ای خوش داشته باشند .

در این جلسه ضمن تاکید بر ایجاد امکانات رفاهی، ایمنی و نظافت به شهروندان و مسافران مصوب شد اداره میراث فرهنگی و گردشگری جهت معرفی اماکن دیدنی اقدام به نصب بنر و پخش بروشور در ورودی های شهر نماید.

در این جلسه مقرر شد تا گشت رضویون که با همکاری نیروی انتظامی و سپاه شهرستان فعالیت می کند در پارک های سطح شهر به خصوص پارک های محلات جهت حفظ امنیت شهروندان با سازمان سیما ، منظر و فضای سبز شهری همکاری نمایند.

اطلاع رسانی مناسب جهت مبارزه باگران فروشی با اعلام شماره 124 از سوی اداره صنعت ، معدن و تجارت به صورت نصب بنر در پارک های سطح شهر از مصوبات دیگر این جلسه بود.

همچنین مقرر شد اداره راه و شهرسازی جهت لکه گیری آسفالت در جاده های بیرون شهر و کمربندی ها (بخصوص پل ترک کلا ) اقدامات لازم را به انجام رسانند .

شهرداری آمل نیز موظف شد تا نسبت به انجام آسفالت محلات به ویژه نوار حفاری و لکه گیری های سطح شهر و روشنایی و حفر چاه پارک جنگلی هلومسر اقدامات لازم را انجام دهد .