تقدیر فرمانده سپاه از اقدامات شهردار آمل

1400/03/27


سرهنگ جابر عسکری فرمانده سپاه آمل با حضور در دفتر سید حمید هاشمی شهردار آمل از اقدامات شهرداری در زمینه های فرهنگی و عمرانی با اهدای تندیس تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، در این دیدار صمیمی سرهنگ عسکری از زحمات بی شائبه، موثر و حُسن همکاری شهرداری با سپاه شهرستان تقدیر و تشکر کرد و گفت؛ خوشبختانه شهردار با جوان گرایی در کنار خدمت رسانی و عمل گرایی به جای حرف، تلاش می کند تا عقب ماندگی های مختلف در حوزه شهری را در دوران کوتاه فعالیت خود جبران کند و این مشهود است .

وی همچنین اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر را حاصل تلاش مجموعه پرسنل پرتلاش و خدوم شهرداری دانست و ادامه داد: فضای فعلی در شهرداری، فضایی صمیمی و دوستانه است، حس مسئولیت و خدمت به مردم جزء اولویت کاری شهرداری است و مجموعه پرسنل شهرداری خارج از ضوابط اداری و ساعت کاری به صورت شبانه روزی و بی وقفه در حال خدمت رسانی به شهروندان عزیز هستند.

وی در خاتمه ابراز داشت، پس از انتخابات و حضور حداکثری مردم،امیدواریم جریان کار، تلاش، عمران و سازندگی در همه کشور، بویژه در مازندران و آمل ادامه دار بوده و عمران و توسعه جهش و سرعت بیشتری بگیرد.