تقدیر امام جمعه از رویکرد ارزشی شهرداری آمل

1398/10/30

امام جمعه آمل از رویکرد ارزشی شهرداری آمل طی دو ماه اخیر بویژه تلاش شبانه روزی این نهاد در گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی تقدیر کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، حجت الاسلام و المسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه شهرستان آمل روز یکشنبه 29 دی ماه با حضور در دفتر شهردار آمل اظهار کرد: شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل نسبت به شهرهای دیگر در گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی پیش قدم بودند و توانستد لحظاتی پس از واقعه شهادت با در اختیار قرار گرفتن بیلبوردهای شهری و چاپ بنر های تمثال سردار شهید سلیمانی  ، یاد و خاطره آن اسطوره  عرصه مقاومت را گرامی داشته و این حرکت جای تقدیر دارد.

وی با اشاره به اینکه برنامه آتی که شهرستان آمل در هفته آینده با آن روبرو می شود گرامیداشت حماسه ششم بهمن مردم آمل است، افزود:در سال جاری از این حماسه باید بهترین بهره برداری سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی صورت گیرد.

خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار گفت: با اجرای جشنواره فرهنگی ورزشی و طی تعاملی که با ادارات وجود دارد این حماسه را بیش از پیش پر فروغ تر نشان خواهیم داد.

جهانگیر آذری عضو عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز اظهار کرد: در کشور حماسه ششم بهمن آن چنان معرفی نشده و  این در حالی است که در وصیت نامه امام (ره) از تنها شهری که از آن یاد شده ،آمل بود.

سید حمید هاشمی شهردار آمل نیز در این دیدار گرامیداشت یاد شهدا را یک اصل دانست و گفت:از اداراتی که بر طبق وظایف اداری خود باید در بحث ششم بهمن آمل بیشتر کار کنند اما فعالیت ضعیفی دارند گله مندم و در این خصوص باید همه ادارت و دستگاه های اجرایی پای کار بیایند.

وی خاطر نشان کرد: به امید خدا با همکاری همه نهاد ها بهترین برنامه گرامیداشت ششم بهمن آمل را با حضور گسترده مردم رقم خواهیم زد.