تجلیل شهرداری آمل از کارگران نمونه، روابط عمومی وشورای پایگاه بسیج شهرداری آمل

1397/02/27
تجلیل شهرداری آمل از کارگران نمونه، روابط عمومی وشورای پایگاه بسیج شهرداری آمل
در آیینی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، مدیران مناطق وسازمان های شهرداری، از کارگرانه نمونه، مسئولان روابط عمومی واعضای پایگاه علامه میرحیدرشهرداری آمل تجلیل شد.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، دراین مراسم که در سالن همایش های شهرداری آمل برگزارشد،  عضو شورای اسلامی شهر آمل گفت: اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری در تلاشند تا وضعیت آسایش و معیشت کارگران را به بهترین وجه به انجام برسانند و کارکنان عزیز شهرداری یقین بدانند دغدغه ما در این موضوع خیلی بیشتر از آنها می باشد .
جهانگیر آذری با گرامیداشت روز روابط عمومی به نقش تاثیرگذار این حوزه اشاره کرد وفزود: روابط عمومی قلب تپنده هر مجموعه است و در زمان کنونی که عصر ارتباطات نیز نام دارد روابط عمومی ها باید قوی، فعال و پویا کار کنند .
وی ادامه داد: در این دوره همت شورا و شخص شهردار در راستای ایجاد وحدت و همدلی بین مسئولین شهری بوده و اعتقادم بر این است وحدتی که در حال حاضر در بین مسئولین شهری وجود دارد در هیچ دوره ای وجود نداشته است و اگر همه دست در دست هم بدهیم با همکاری و کمک مسئولین بالادستی می توان منابع خوبی وارد این شهر کرد و کارهای خوبی انجام داد .
عضو شورای شهر آمل همچنین از موفقیت پایگاه بسیج علامه میرحیدرشهرداری آمل قدردانی کرد و  افزود : بسیج هر جا که بوده منشأ خیر بوده و امیدوارم بسیجیان شهرداری به عنوان بسیجیان نمونه و خادمان واقعی مردم انجام وظیفه کنند .
شهردار آمل، نیز در این مراسم با بیان اینکه در حقیقت همه کارگران شهرداری نمونه هستند ، چرا که بخش مهمی از زحمات شهرداری بر دوش کارگران و نیروهای اجرایی، خدماتی و عمرانی است، گفت: تاکید جدی اعضای شورا و شهرداری همیشه بر نکوداشت و منزلت کارگران زحمت کش مجموعه شهرداری بوده است چرا که شکوه و آبادانی و سازندگی شهرمان با دستان زحمتکش این قشر محقق می شود .
احمد امیرسلیمانی، همچنین به اهمیت وجایگاه روابط عمومی ها در ادارات و حوزه شهرداری در راستای آگاه سازی شهروندان اشاره کرد و گفت: ماهیت روابط عمومی ها اطلاع رسانی از فعالیت های انجام شده سازمان است و برای موفقیت در این راه نیاز به فعالیت مضاعف و فراتر از وظیفه ای است که بر عهده دارند.
وی از زحمات و تلاش های اعضای شورای پایگاه علامه میرحیدر شهرداری آمل در پیشبرد برنامه ها و اهداف بسیج و کسب موفقیت این پایگاه در سال96 در سطح شهرستان قدردانی کرد.
در پایان این مراسم از کارگران نمونه، مدیران و کارکنان روابط عمومی شورا، شهرداری و سازمان های وابسته  و همچنین اعضای شورای پایگاه علامه میرحیدر آملی شهرداری تجلیل شد.