تجلیل از عوامل اجرایی جشنواره تی تی در شورای اسلامی شهر آمل

1393/02/29

 

با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل از دست اندرکاران جشنواره تی تی تجلیل بعمل آمد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ، خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل در این مراسم که در شورای اسلامی شهر آمل برگزار شد ضمن تقدیر از برگزار کنندگان جشنواره تی تی گفت : جشنواره تی تی که اخیراً به مدت 8 شب در آمل برگزار شد نزدیک به 2 ماه عوامل اجرایی آن زحمت کشیدند که سبب ایجاد یک رویکرد جدید در عرصه فرهنگ و هنر شهر آمل نیز شد .
وی با اشاره به اینکه ، تلاش های اجرا کنندگان جشنواره تی تی جز تعصب و علاقه به فرهنگ و هنر شهرشان چیز دیگری نیست و شورا و شهرداری همیشه حامی متولیان فرهنگ خواهند بود افزود : شهر آمل از لحاظ پیشینه تاریخی و فرهنگی دارای جایگاه بسیار بالایی است و برگزاری جشنواره تی تی برای مردم شهر یک فکر و ایده ی نو به ارمغان آرود که با استقبال پرشور شهروندان آملی نیز همراه بود البته این جشنواره به عنوان اولین تجربه ضعف هایی هم داشت که در آینده باید این ضعف ها از بین برود .
رئیس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه نگاه شورای دوره ی چهارم علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی رویکرد فرهنگی و اجتماعی نیز می باشد افزود : امیدواریم جشنواره تی تی شروعی برای پیشرفت فرهنگ و فرهنگ دوستان آملی باشد .
وی گفت : برگزاری اولین جشنواره تی تی که در زمینه شعر ، عکس ، تئاتر و موسیقی برگزار شد شهروندان با بعد مسافت زیاد در اختتامیه این جشنواره شرکت کردند و با استقبال بی نظیر خود از این برنامه حمایت کردند .
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این مراسم ضمن تقدیر از عوامل اجرایی جشنواره تی تی گفت : جشنواره تی تی برنامه خوب ، شاد و مفرحی بود که برای بالا بردن وضعیت روحی شهروندان خیلی موثر بوده است .
وی افزود : شهر آمل دارای استعدادهای فراوانی است که باید این استعدادها حمایت و بارور شود و موجب پیشرفت و آبادانی شهر آمل در تمام زمینه ها شود و این جای بس خوشحالی است که در چنین شهری خدمتگزار مردم هستیم و این یک افتخار است .
شهردار آمل اظهار امیدواری کرد در سال های آینده این جشنواره با حمایت شورای اسلامی شهر ، شهرداری ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و فعالین عرصه فرهنگ و هنر در سطح استانی و ملی برگزار شود .
روح ا... آذرگشت عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل با تقدیر از حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل در برگزاری این جشنواره گفت : همه ی ما در قبال مردم مسئولیم و باید از فرهنگ و هنر شهر حمایت کنیم تا به رشد و تعالی خود ادامه دهد .
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آمل ضمن تقدیر از خبرنگاران به جهت پوشش خبری مناسب این جشنواره گفت : این جشنواره افتخاری برای فرهنگ و هنر شهر آمل در استان و کشور شد و خوشبختانه بازتاب خوبی نیز داشت .
روح الله آذر گشت ، با اشاره به استقبال پرشور شهروندان آملی از این جشنواره گفت : این جشنواره استعداد استانی شدن و حتی ملی شدن را دارد و حضور و استقبال گسترده مردم در زمان برگزاری جشنواره و مراسم اختتامیه نشان از اشتیاق مردم و جامعه به برگزاری چنین جشنواره ها دارد .
علی قاسمی عضو شورای اسلامی شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان آمل گفت : این حرکت با ارزش فرهنگی را به فال نیک می گیریم و از اینکه یک همدلی خوب بین شورا ، شهرداری و متولیان فرهنگ شهر ایجاد شده بیسار خوشحالیم که نتیجه آن این جشنواره خوب می باشد .
عضو شورای اسلامی شهر و رئیس شورای اسلامی شهرستان آمل با تقدیر از شهروندان آملی جهت حضور و حمایت از این جشنواره گفت : شهر آمل ظرفیت برگزاری چنین جشنواره هایی را دارد و امیدواریم با حمایت مسئولین شهری این جشنواره ها در کلیه مراسمات ملی و مذهبی نیز برگزار شود .
محمد محمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل ضمن تقدیر از شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل به جهت حمایت از جشنواره تی تی گفت : جشنواره تی تی یک اتفاق و رویداد بزرگ فرهنگی در سطح استان بود و با وجود سختی های بسیاری که داشت این برنامه به سرانجام رسید و در 8 شب با حضور بی سابقه شهروندان آملی اجرا شد و امیدواریم در سال آینده گسترده تر برگزار شود .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل گفت : حضور مردم در جشنواره تی تی نوید شادابی و نشاط مردم بود و اجرای این گونه جشنواره ها در مناسبت های مختلف باید تداوم داشته باشد .