بداخلاقی ممنوع

1397/10/15


در پی انتشار مطلب و عکس حضرت امام خمینی (ره) در تخریب اتاق نگهبانی سازمان عمران سابق (شهرداری آمل ) جنب پل شهدای ششم بهمن، موارد ذیل جهت احترام وتنویر افکار عمومی منتشر می شود؛
1 - اتاق نگهبانی دپوی موقت مصالح سازمان عمران سابق و واحد عمران فعلی شهرداری آمل جنب پل شهدای ششم بهمن 11 روز گذشته (مورخ 04 /10/97 ) بدلیل قرار گرفتن در مسیر پروژه پیاده رو سازی بلوار آزادگان و دیوار کشی بستر رودخانه هراز تخریب و بازگشایی شد.
2- البته توضیح اینکه مطابق شکایت عوامل شهرداری از متجاوزان به اموال شهرداری در نگهبانی مذکور در تاریخ 15/01/1397 در پیوست مشهود است .
3- بد اخلاقی و هزینه کردن نام و عکس حضرت امام (ره) در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب به چه قیمت ؟ در حالی برخی کانالهای تلگرامی با چاپ عکس حضرت امام خمینی (ره ) در خرابه ای آن را با تیتر" توهین به تمثال حضرت امام (ره) " منتشر کردند که در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و شرایط ویژه کشور با تهدیدات دشمن قسم خورده و وضعیت حساس منطقه بیشتر از هر زمان دیگر به وحدت و یکپارچگی نیاز داریم .
4- قرار دادن چند تکه بنر و عکس حضرت امام (ره) در خرابه یا ساختمان نیمه کاره این مجموعه عریض و طویل و خدمت گذار و انتشار آن در فضای مجازی با نیت های خاص کار سختی نیست . آیا منتشر کردن چنین تصاویر و تیترهای آنچنانی با هزینه کردن از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران در این ایام ، آب به آسیاب دشمن ریختن نیست؟
5- آیا درست کردن چنین صحنه هایی برای هر یک از مسئولین ادارات شهرستان که با آن مشکل شخصی داریم کار سختی است؟
6- براستی چرا عده ای براحتی بداخلاقی کرده ،تهمت های خطرناک و وحدت شکن را علیه مسئولین منتشر می کنند و به جایی پاسخگو نیستند؟
بدینوسیله ؛ از دستگاه محترم قضایی شهرستان درخواست رسیدگی به موضوع مطروحه و شناسایی و برخورد با عوامل آن را دارد.

اداره روابط عمومی شهرداری آمل