با حضور رئیس و نایب رئیس شورا ؛علی محمد مقدس بعنوان سرپرست شهرداری آمل معارفه شد

1398/02/16


پیش از ظهر امروز با حضور دکتر محمد محمدی رئیس شورای اسلامی شهر و دکتر مسعود تسلیمی نایب رئیس شورای اسلامی شهر در دفتر شهردار علی محمد مقدس  بعنوان سرپرست شهرداری آمل معارفه شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، رئیس شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه که معاونین ، مدیران مناطق ، مدیران سازمانها و مدیران دوایر شهرداری حضور داشتند، گفت: امیر سلیمانی شهردار سابق آمل استعفا داد و استعفایش مورد قبول اعضای شورای اسلامی قرار گرفت . از زحمات 8 سال و 3 ماهه ی وی تقدیر و تشکر می کنم . در پروژه های عمرانی عملکرد خوبی داشتند و انصافا خوب کار کردند .

محمدی با بیان اینکه هر مدیریتی پایانی دارد افزود: پست ها تغییر می کند مهم این است که چگونه قضاوت شویم . امروز با قدرت می توان گفت امیر سلیمانی برای آمل زحمت کشید . در سالهای اول زحمات زیادی کشید و پروژه های زیادی افتتاح کرد و یادگاری های خوبی از خود در شهر بجا گذاشت . آرزو می کنم در پست های خوبی که در سطح ملی خواهند گرفت موفق باشند .

وی با بیان اینکه عمر مدیریت نباید از 4 تا 5 سال بیشتر شود افزود: متاسفانه وقتی عمر مدیریتی بیشتر از 5 سال می شود روالی بوجود می آوردند که فرد به زیر برود .

رئیس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد: با نظر اعضای شورای اسلامی شهر علی محمد مقدس را بعنوان سرپرست انتخاب کردیم و امروز پس از طی مراحل اداری رسما بعنوان سرپرست شهرداری آمل معارفه شد .

محمد محمدی با اشاره به اینکه از همکاران شهرداری انتظار همکاری با تمام توان را داریم گفت: مقدس را بعنوان شهردار و با تمام اختیارتش ببینید . وی تمام اختیارات یک شهردار را در دوره سرپرستی خواهد داشت و با اختیار تام از شورا با قدرت کار خواهد کرد.

محمدی با اشاره به اینکه مهم خدمت به آمل و شهروندان آملی است افزود: آبادانی شهر آمل برایمان مهم است پس در کنار همدیگر برای آبادانی شهرمان کار کنیم .

نایب رئیس شورای اسلامی شهر آمل در این مراسم گفت: در هر پستی که هستیم منشاء خیر باشیم . خوشبختانه پاکدستی شهردارسابق در شهرداری آمل زبانزد مسئولین ، مردم و عام و خاص است .

دکتر مسعود تسلیمی افزود: روند سلامت و پاکدستی حاکم بر شهرداری ادامه یابد .

وی در خاتمه یادآور شد؛ برای احمد امیرسلیمانی آرزوی موفقیت و آینده ای در خشان دارم .

سرپرست شهرداری آمل در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش چند ساله  احمد امیرسلیمانی شهردار سابق آمل گفت: از اعضای شورای شهر تشکر می کنم که به بنده اعتماد کرده و این مسئولیت سنگین را برعهده بنده گذاشتند.

علی محمد مقدس افزود: با وفاق و همدلی و با صلابت و قدرت در مسیر آبادانی شهر عزیزمان آمل که هدف اصلی اعضای محترم شورای اسلامی شهر است؛ در کنار همکاران خوب شهرداری حرکت خواهیم کرد.