افتتاح 5 پارک جدید شهری به همت شورا وشهرداری آمل

1397/06/15
5پارک جدید شهری که به همت شورای اسلامی وشهرداری درمناطق مختلف شهرآمل ساخته شده، در مراسمی باشکوه وبا حضور نماینده مردم آمل درمجلس شورای اسلامی، معاون استاندارمازندران وفرماندار ویژه ومعاونان شهرستان آمل، رییس واعضای شورای اسلامی شهر، شهرداران مناطق ومدیران عامل سازمان ها وشهروندان آملی افتتاح شد.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، این پارک ها به ترتیب شامل " کاجستان" در انتهای کوچه راهنمایی و رانندگی، " سروستان" در فازدوم شهرک آزادگان، " رازقی" درانتهای کوچه فیاض بخش، " معلم" در انتهای شهرک نوبت و " میخک" در امیر32- بلوارمنفرد نیاکی و در مجموع به مساحت حدود 21 هزار متر مربع توسط شهرداری های مناطق یک ودو و نیز سازمان سیما، منظر وفضای سبز شهری، واحدفنی وعمرانی  و واحد عمرانی شهرداری آمل ساخته شده است.
هزینه صرف شده با احتساب زمین وساخت وتجهیز این پارک ها درمجموع حدود 250میلیارد ریال میلیارد ریال ازسوی شهرداری آمل هزینه شد
نماینده مردم آمل: خوشنامی این شهردار و شورا خواهد ماند.
نماینده مردم آمل درمجلس شورای اسلامی درآیین افتتاح این پارک ها گفت، که به واسطه عملکرد خوبی که اکنون توسط اعضای شورای اسلامی شهر وشهردارآمل در سال های اخیر در سطح شهرآمل اجرا شده، مردم قاضی خوبی هستند و خوش نامی این شهردار و شورا در ذهن مردم خواهد ماند.
دکتر" عزت اله یوسفیان ملا" افزود : خدا را شاکرم، شهر آمل چه از نظر شورا و شهردار خوش شانس بوده است، به وجود همه ی اعضای شورا افتخار می کنم از مجموعه شهرداری که کمک می کنند سپاسگزارم.
وی، با اشاره به اینکه در این وضعیت و شرایط سخت اقتصادی پنج پارک و پروژه عمرانی درشهرآمل افتتاح شود جای خوشحالی است، گفت: اینکه درشهرآمل از گرانترین نقطه شهر تا ارزانترین نقاط شهر  دریک روز ۵ پارک بزرگ درسطح محلات افتتاح می شود، کار کوچکی نیست وباید قدردان بود.
نماینده مردم آمل درمجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه درشرایطی که شهرداری های کشور برای پرداخت حقوق پرسنل شان مانده اند و ما امروز در آمل به همت شورای شهر وشهرداری آمل پارک افتتاح می کنیم، افزود:خدمت به مردم هیچگاه گم نمی شود  و ماندگار می ماند، الان خدمت خوبی از سوی  شهرداری در شهر در حال انجام است. شهرداری باید خودش بودجه اش را تامین کند واین جای شکر و افتخار دارد باید به مردم آمل به خاطر این همت شورا و شهرداری تبریک گفت.
رییس شورای شهرآمل: روزهای خوشی درانتظار شهروندان آملی است
رییس شورای اسلامی شهرآمل هم دراین آیین از حمایت ها وپیگیری های دکتریوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس شورای اسلامی برای تخصیص اعتبارهای ملی برای طرح های شهرداری قدردانی وسپاسگزاری کرد وگفت:  پارسال هفت ونیم میلیارد تومان برای تعریض بلوارامام رضا(ع)  اعتبار ویژه اختصاص یافت وشهرداری به این حمایت ها وکمک ها برای توسعه شهری نیازمند است.
محمد محمدی افزود: از امیرسلیمانی شهردارآمل هم قدردانی می کنیم، درشرایط حساس کنونی که شهرداری ها درپرداخت حقوق ها مشکل دارند، شهرداری آمل پروژه های مهم شهری برای شهروندان افتتاح می کند.
وی ادامه داد: خوشبختانه این همیت واراده برای انجا کارها درمیان اعضای شورا وشهرداری آمل وجود دارد وبه شهروندان آملی اعلام می کنم که روزهای خوشی برای این شهر در راه است.
رییس شورای اسلامی شهرآمل ادامه داد، خوشبختانه مقدمات اجرای طرح ساماندهی حاشیه رودخانه هراز برای اجرای طرح های تفریحی وگردشگری آماده شده ونیز پروژه بزرگ نهضت آسفالت سطح شهر ازچند ماه گذشته آغاز شده و با قدرت در دیگرکوچه های سطح شهر ادامه خواهد داشت.