افتتاح سایت بزرگ تولید بتن آماده سازمان عمران شهرداری آمل

1393/02/22
سایت بزرگ تولید بتن آماده سازمان عمران شهرداری آمل در آستانه ولادت مولای متقیان حضرت علی (ع) با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار آمل ، معاونین ، مدیران عامل سازمان ها ، مسئولین دوایر شهرداری و پرسنل سازمان عمران در محل کارخانه آسفالت این سازمان افتتاح شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ، اسدا... تورنگ مسئول کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل در این مراسم ضمن تقدیر از مدیر عامل و پرسنل زحمتکش سازمان عمران شهرداری بجهت اجرای پروژه های عمرانی گفت : از اینکه در سال جدید سازمان عمران آمل با راه اندازی سایت بتن در عرصه تولید گام برداشته جای تقدیر دارد و باعث افتخار است .
وی با بیان اینکه با راه اندازی سایت بزرگ بتن آماده سازمان عمران نگرانی های ناشی از دغدغه کیفیت پایین بتن مرغوب در ساخت و سازهای شهری برطرف خواهد شد افزود : یکی از عمده ترین وظایف شهرداری بازگشایی و احداث خیابان و هدایت مردم به ساخت و ساز و نظارت شهرداری بر این ساخت و ساز هاست ، حالا هر چقدر ساخت و ساز باشد ولی محصولات بتنی مرغوب و با کیفیت نباشد فایده ای ندارد زیرا ایمنی ساختمان ها خیلی اهمیت دارد .
اسدا... تورنگ با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل با احداث این مجموعه به پیام مقام معظم رهبری در سال 93 لبیک گفته و کار جهادی کردند گفت : ما باید اصولی کار کنیم و به فکر تجملات و ظواهر مادی نباشیم .
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این مراسم ضمن تقدیر از اعضای شورای اسلامی شهر ، اعضای هیئت مدیره و اعضای شورای سازمان عمران در جهت حمایت از ساخت و راه اندازی سایت بتن این سازمان گفت : سازمان عمران یکی از 9 سازمان زیرمجموعه شهرداری است که توانسته با مدیریت خوب مدیر عامل و مهندسان جوان و پرسنل پرتلاش این سازمان سایت تولید بتن آماده را راه اندازی کند .
وی در ادامه خطاب به مدیران سازمان های وابسته گفت : مدیران باید تولید فکر کنند ، برنامه درست پیشنهاد دهند و ما آنها را حمایت می کنیم تا عملی شود .
شهردار آمل راه اندازی سایت تولید بتن آماده سازمان عمران این شهرداری را نتیجه تلاش شبانه روزی مدیرعامل و مجموعه سازمان عمران در راستای ارائه خدمات مورد نیاز مصالح بتنی مرغوب عنوان کرد .
امیرسلیمانی افزود : وجود آزمایشگاه مکانیک بتن و خاک سازمان عمران آمل در کنار سایت تولید بتن آماده که سالانه نمونه های زیادی از شهرهای استان به این آزمایشگاه ارسال می شود ، می تواند در بهبود تولید بتن آماده به شهروندان و انبوه سازان در پروژه های مهم شهری اطمینان خاطر حاصل کند .
شهردار آمل با بیان اینکه ایجاد امنیت روانی برای مدیران ، بالاترین حسن است ، افزود : مدیران بالا دست بایستی امنیت روانی را در مجموعه حاکم کنند تا مدیران میانی بتوانند بدنبال ابتکار ، تولید و کارآفرینی بروند .
امیرسلیمانی دربخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه در سال 93 بلوار ولایت شمالی که بزرگترین پروژه شهری محسوب می شود را در دستور کار داریم گفت : الحمدا... روند تملک پلاک های واقع در مسیر که شامل 170 پلاک مسکونی و تجاری می باشد خیلی خوب و بدون مشکل اجتماعی در حال پیشرفت است و تمام تلاشمان این است تا پایان سالجاری این پروژه به بهره برداری برسد .
سید علی اکبر حسنی مدیر عامل سازمان عمران شهرداری آمل در این مراسم با بیان اینکه ماموریت این سایت ، تامین و تولید بتن با کیفیت و ارزان برای شهروندان آملی است گفت : سایت بتن سازمان عمران در مدت 5 ماه با هزینه ای معادل 15 میلیارد ریال با هدف تولید بتن آماده با کیفیت ، تامین مصالح مرغوب بتنی با تائید آزمایشگاه بتن و خاک سازمان عمران و ارائه خدمات ارزان تر توسط مجموعه شهرداری به شهروندان بهره برداری شد .
مهندس سید علی اکبرحسنی با بیان اینکه با بهره برداری از این سایت امکان تولید روزانه حدود 200 متر مکعب بتن آماده برای مصارف در طرح های مهم عمرانی شهری و واحدهای مسکونی در ابعاد مختلف توسط ماشین آلات حمل بتن سازمان عمران قابل عرضه می باشد گفت : در سال گذشته این سازمان حدود 200 پروژه شامل زیرسازی و آسفالت کوچه ها ، معابر اصلی و فرعی ، پل سازی ، احداث کانال های هدایت آبهای سطحی ، ساماندهی انهار ، جدول کاری ، پیاده روسازی و ... اجرا نموده است .
در پایان این مراسم از 11 پرسنل این سازمان اعم از ناظران ، استادکاران و کارکنان سایت بتن آماده که در مراحل ساخت این مجموعه تلاش شبانه روزی داشتند ، با اهداء لوح تقدیر قدردانی بعمل آمد .