اعلام آمادگی شهرداری آمل برای برگزاری مراسم روز جهانی قدس

1397/03/17
اعلام آمادگی شهرداری آمل برای برگزاری مراسم روز جهانی قدس
شهردار آمل گفت: در روز جهانی قدس مجموعه مدیریت شهری با تمام توان و ظرفیت‌های خود دوشادوش مردم انقلابی وهمیشه درصحنه شهرستان آمل حضور خواهد داشت.
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، " احمد امیرسلیمانی " افزود: ازسوی اداره روابط عمومی شهرداری در چند روز گذشته با نصب بنرهایی درنقاط مختلف سطح شهر برای حضور پرشور دعوت شهروندان در راهپیمایی روزجهانی قدس اطلاع رسانی وسیعی شده و بیش از3 هزار برگ پوستر ویژه مراسم نیز چاپ و در روز راهپیمایی توزیع خواهد شد.
وی ادامه داد: همچنین توسط سازمان مدیریت پسماند، پاکسازی و انجام رفت و روب مسیر‌های منتهی به راهپیمایی از میدان قائم، بلوارامام خمینی(ره)، خیابان 17شهریور تا مصلای قدس آمل  به صورت ویژه انجام خواهد شد.
شهردارآمل اضافه کرد: همچنین سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری آمل نیز با استقرار نیروها، تجهیزات و ماشین آلات آتش نشانی در نقاط پیش بینی شده حضور خواهند داشت.
امیرسلیمانی، با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در دفاع از حق تضییع شده مردم مظلوم فلسطین نیز گفت: برای حمایت از انسان‌هایی که سرزمین آنها در اشغال صهیونیست‌های غاصب است، در این مراسم شرکت خواهیم کرد.
وی همچنین، به اقدامات شهرداری آمل در برگزاری هرچه بهتر بیست و نهمین مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) که باحضور قشرهای مختلف مردم ومسئولان شهرستان درمصلای برگزار شد، اشاره کرد و گفت: از تلاش‌های تمام خدمت‌گذاران در رده‌های مختلف تشکر می‌کنم.