اتصالی بلوار بسیج (پل میربزرگ ) به بلوار طالقانی به سیستم هوشمند تقاطع ها مجهز می شود

1398/10/09


اتصالی بلوار بسیج (پل میربزرگ ) به بلوار طالقانی با هدف کاهش ترافیک و سهولت تردد، پس از اصلاح هندسی به سیستم هوشمند تقاطع ها مجهز می شود.


به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل،
مسئول کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل در جلسه کمیته تخصصی ترافیک و حمل و نقل شهری در مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری آمل گفت: اجرای این طرح با هدف کاهش ترافیک این نقطه از شهر پیش بینی شده است که پس از بحث و بررسی و اعمال نظر اعضای کمیته تخصصی ترافیک در این جلسه به منظور اجرایی شدن نهایی شده است.

فرشید لیتکوهی، رئیس کمیته تخصصی ترافیک و حمل و نقل شهری آمل ادامه داد: مشاور طرح همه جوانب را پیش بینی کرده است و طرح  نهایی که به منظور اصلاح این اتصالی در این جلسه ارائه شد تقریبا کامل و قابل اجراست.

به گفته وی واحد عمران طراحی و نظارت شهرداری بزودی اجرای این طرح را عملیاتی خواهد کرد.

وی همچنین اجرای تقاطع چراغدار بلوار طبرسی به بلوار طالب آملی که پس از تصویب در کمیته تخصصی ترافیک و حمل و نقل شهری را موفقیت آمیز برشمرد و خاطر نشان کرد: به اذعان پلیس راهور با انجام این کار تا حدود 30 درصد از حجم ترافیک بریدگی مقابل آستانه امام زاده ابراهیم (ع) و میدان 17 شهریور کاسته شده است.

در این جلسه همچنین طرح چراغدار شدن اتصالی بلوار ولایت شمالی، بلوار کارگر(کلاکسر)، بلوارجانبازان و بلوار طالب آملی

پیشنهاد و مورد بررسی قرار گرفت .

در این جلسه فرزین محمودی پاتی عضو شورای اسلامی شهر آمل، قاسم رسولی عضو شورای اسلامی شهر آمل، عقیلی نژاد معاون فنی شهرداری آمل، سرهنگ نعیمی نماینده راهنمایی و رانندگی، حبیبی نماینده سازمان حمل و نقل شهری ، سالار مسئول طراحی و نظارت شهرداری، زارع پور مسئول مرکز کنترل ترافیک شهرداری و بهزادی مشاور طرح نیز حضور داشتند.