آمل آماده پذیرای از مهمانان نوروزی است

1397/12/21


معاونت خدمات شهری شهرداری آمل گفت: تمهیدات لازم اندیشیده شده و آمل آماده میزبانی از مهمانان نوروزی و زائران بارگاه مطهر امام رضا (ع ) است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، علی علیزاده در جلسه ستاد استقبال از نوروز شهرداری آمل افزرود: ازیک ماه گذشته عملیات آماده سازی سطح شهر آمل دراستقبال از نوروز و مسافران نوروزی آغاز شد و اقدامات عمرانی، خدماتی، زیباسازی و سازمانی در حال انجام است .

علیزاده با بیان اینکه شهرداریها وظایف مهمی در آماده سازی مطلوب سطح شهر قبل از نوروز و همچنین در ایام نوروز برعهده دارند که اجرای مناسب این اقدامات و فعالیت ها می تواند موجب معرفی بهتر شهر آمل به هموطنان  باشد، تصریح کرد: هر ساله اقدامات گسترده ای برای آماده سازی و فراهم کردن زمینه خدمت رسانی مطلوب و شایسته به مسافران نوروزی صورت می گیرد، امسال نیز با برنامه ریزی های انجام شده اقدامات خوبی دربرداشت نخاله های ساختمانی سطح شهر به ویژه در مبادی ورودی های شهر،لکه گیری آسفالت سطح خیابانها و معابر اصلی و تعمیر، شستشو و راه اندازی آبنماهای سطح شهر، رفت و روب و پاکسازی معابر و محلات، پاکسازی و ساماندهی حاشیه و ورودی های شهر، پاکسازی و زیباسازی پارک ها، رنگ آمیزی جداول، استقرار ایستگاه های سیار آتش نشانی در این ایام صورت گرفته است.

وی اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی و بومی ، برپایی سفره هفت سین، نصب المانهای نوروزی و گلکاری بهاره نظارت بر تنظیف سرویس های بهداشتی به صورت مستمر، تامین آب در محل اسکان مهمانان نوروزی، تعویض سطل های زباله شکسته در سطح پارکها و رفع مشکل روشنایی پارکهای سطح شهر را ازدیگر اقدامات صورت گرفته شهرداری آمل به منظور رفاه حال مسافران و شهروندان در ایام نوروز برشمرد.

 معاون خدمات شهری با اشاره به ممنوعیت هرگونه حفاری در روزهای پایانی سال و ایام نوروز گفت: با هدف جلوگیری از تخریب آسفالت بویژه در معابر اصلی، شهرداریهای مناطق نباید مجوز هیچگونه حفاری را در سطح صادر کنند .

علیزاده افزود: در ایام تعطیلات نوروز تمامی مدیران شهرداری مناطق ، مدیران دوایر شهرداری، مدیران عامل سازمانها و جانشینان آنان درراستای خدمات رسانی به مسافران نوروزی و شهروندان عزیز آملی در آماده باش کامل خواهند بود.