آتش سوزی 4 باب مغازه در آمل

1397/06/26
بامداد امروز 4 باب مغازه فروش مرغ ، لوازم آرایشی و پوشاک در مرکز شهر آمل " بازارعراقی "  در آتش سوخت .
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، مدیر عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل گفت: این حریق ساعت 4 و 26 دقیقه بامداد از طریق سامانه 125 به اتاق فرمان سازمان اطلاع رسانی شد و بلافاصله از ایستگاه مرکزی ، ایستگاه شماره 2 آتش نشانی و ایستگاه شماره 3 آتش نشانی ، خودرو های اطفایی و مامورین آتش نشانی به محل آتش سوزی اعزام شدند .
علیرضا اکبری با اشاره به اینکه این حریق مجاور میدان اصلی شهر (17 شهریور) ، در خیابان طالب آملی، ابتدای دریای 2 رخ داد، افزود: در این عملیات 21 مامور آتش نشان اعزام شدند و حدود ساعت 5 صبح موفق به مهار اولیه آتش سوزی شدند .
اکبری با بیان اینکه مهار کامل این آتش سوزی تا ساعت 6 صبح به طول انجامید تصریح کرد: بعد از مهار کامل آتش سوزی عملیات لکه گیری صورت گرفت و یک دستگاه خودروی آتش نشانی برای برقراری امنیت کامل محل حریق تا ساعت 8 و نیم صبح در محل حادثه حضور داشت .  
وی با اشاره به اینکه تعدادی مغازه و انبار در مجاورت این 4 باب مغازه وجود داشت تاکید کرد : مغازه های همجوار دچار خسارت دود گرفتگی شدند، اما با تلاش آتش نشانان و مهار بموقع آتش از سرایت آتش سوزی به مغازه ها و واحد های کسبی مجاور جلوگیری شد .
گفتنی است : این حادثه با توجه به وجود خسارت‌های مالی، خوشبختانه خسارت جانی نداشت.
شهر آمل 4 ایستگاه آتش نشانی دارد .